Khloe Kardashian mówi, że nie należy jej mylić z siostrą Kourtney

Chloé Kardashian

Nie myl mnie z Courtney…

Jestem wysoką blondynką!!!

Chloé Kardashian Mówi, że wciąż jest mylona z siostrą Courtney … Więc przygotowuje mały projekt, aby wyjaśnić sprawę.

Najmłodsza siostra Kardashian stworzyła w poniedziałek prezentację na swojej historii na Instagramie, podkreślając wszystkie podobieństwa między nią a starszą siostrą Kourtney.

Khloe żartuje, że ludzie mylą ją i Kourtney od lat… w tym Elvis Presley Odtwórca roli, który zmienił Courtney W Travisa ParkeraS Ślub w Las VegasA ostatnio ludzie czekają przed Ritz-Carlton na Manhattanie.

tło

Wygląda na to, że Chloe odnosi się głównie do sceny, która wydarzyła się w poniedziałek w Nowym Jorku… gdzie czekał na nią tłum i Kim Kardashian wysiąść z SUV-a i udać się do Ritza… z kimś krzyczącym „Kourtney”, gdy Khloe przechodziła obok.

Chloe żartuje… „Całkowicie rozumiem, jak wyglądamy jak bliźniaczki jednojajowe, więc dla niektórych może to być trudne, ale mam nadzieję, że ta prezentacja pomoże”.

Khloe mówi, że jedną z głównych różnic jest kolor włosów… mówi, że w 99% przypadków Kourtney jest brunetką, a w 99% blondynką. Khloe zauważa również, że ma około 5 stóp i 10 cm wzrostu, podczas gdy Kourtney jest znacznie niższa i ma 5 stóp, nazywając różnicę wysokości „martwym upominkiem”.

Oczywiście Khloe mówi, że są też podobieństwa, dlatego uważa, że ​​ludzie je mylą. Mówi: „Kourtney jest niesamowita, fajna, histeryczna, więc rozumiem, jak ludzie nas mylą”. Khloe mówi również, że Kourtney jest „taka gorąca”, co jest kolejnym powodem, dla którego myśli, że ludzie „ciągle nas mieszają”.

Chloe mówi, że rozwiązłość zdarza się „codziennie kilka razy dziennie”… i mówi, że to konserwatywne.

Podsumowując, Chloe mówi, że ma nadzieję, że jej prezentacja „pomoże tym, którzy byli zdezorientowani przez ponad 20 lat”.
READ  Disney zapowiada drugą część Surprise Moana, która trafi do kin w tym roku | Moana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *