Kierowca ciężarówki, który zabił 4 osoby w Kolorado, został skazany na 110 lat więzienia

Kierowca, który jest pół Zderzył się z zaparkowanym pojazdem Dwa lata temu na drodze między stanami Kolorado zabił cztery osoby i zranił innych, aw poniedziałek został skazany na 110 lat więzienia.

26-letni Rogel Aguilera-Mederos powiedział, że jego hamulce zawiodły na pasie zjazdowym na I-70 w kierunku wschodnim, zanim 25 kwietnia 2019 r. zderzył się z zaparkowanymi samochodami w innym wypadku. Ogień ogarnął pojazdy.

Sędzia Bruce Jones powiedział, że kierowca ciężarówki, Aguilera-Maduros, powinien mieć związane ręce zgodnie z ustawą uchwaloną przez stanowych prawodawców, która wymaga ciągłego wyroku, co oznacza, że ​​są one ponownie wydawane.

„Gdybym miał mądrość, gdybym myślał, że posiadam mądrość, nie kontynuowałbym wykonywania tych zdań” – powiedział Jones.

Cztery Kolorado – Doyle Harrison, 61 lat; William Bailey, 67; Stanley Politano, 69; A Miguel Lamas Arrellano, lat 24 – zginął w katastrofie.

Prokuratorzy argumentowali, że Aguilera-Maduros działała nieodpowiedzialnie i podejmowała złe decyzje przed fatalną katastrofą. KUSA, filia NBC z Denver, donosi Podczas procesu.

Aguilera-Maduros powiedział sędziemu, że nie ma zamiaru nikogo urazić.

„Trudno żyć z tą traumą. Nie mogłem spać, zawsze myślę o ofiarach” – powiedział. „…to był straszny wypadek, wiem. Jestem odpowiedzialny.

Kathleen Harrison, jej mąż, Doyle Harrison, zginął w wypadku, nazywając swojego zmarłego męża „swoim powiernikiem” przez 26 lat i nie mogli się doczekać wspólnej emerytury.

„Czasami czujesz się jak pół-mężczyzna, kiedy tracisz partnera. Byliśmy zespołem ”- powiedział.

Powiedział, że wierzy, że Aguilera-Medero nie zabił nikogo tego dnia, ale że doprowadziło do tego połączenie decyzji, takich jak nieostrożna jazda i, co najważniejsze, niewjechanie na pas jazdy i jazda w zaparkowanym ruchu.

W październiku trybunał arbitrażowy skazał Aguilerę-Medero za 27 zarzutów, w tym cztery zabójstwa samochodowe, sześć napaści pierwszego stopnia i 10 prób napadu pierwszego stopnia, z których część była skazana. .

READ  Travis Kelce z Chiefs zdobywa drugie przyłożenie w dużej pierwszej połowie

ten Wypadek reakcji łańcuchowej Kolejne 28 pojazdów zapaliło się. Władze twierdzą, że ciężarówka, która przewoziła drewno, jechała z prędkością 85 mil na godzinę przy ograniczeniu prędkości do 45 mil na godzinę dla pojazdów użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *