Kim i Pete wzięli udział w przyjęciu reporterów Białego Domu

Kim Kardashian i Pete Davidson połączyli siły na czerwonym dywanie w 2022 roku, gdy burza uderzyła w Waszyngton. Kolacja dla reporterów Białego Domu W sobotę.

Kiedy Davidson założył czarną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne na pierwszą kolację reporterską po 2019 roku, para odwróciła się do góry nogami, gdy Kardashian miał na sobie olśniewającą srebrną, błyszczącą suknię.

41-letni Kardashian i 28-letni Davidson siedzą przy biurku Disney/ABC, ponieważ nowy reality show Kardashiana jest na Hulu (własność Disneya).

Prezydent Biden ma w nim uczestniczyć Dzisiejsze wydarzenie z gwiazdorami zostało wyprodukowane przez starszego producenta serialu Hollywood Awards, Boba Payne’a, a poprowadzone przez Trevora Noah.

Godzinna kolacja obejmie również kolejną scenę otwierającą w wykonaniu Jamesa Gordona i Billy’ego Eisnera.

Kim Kardashian Pete Davidson Kolacja reporterska w Białym Domu 2022
Davidson trzymał okulary przeciwsłoneczne, gdy on i Kardashian pozowali na dywanie.
Obrazy Getty

Asystent reporterów Białego Domu. (WHCA) przyniósł Payne’owi – niedawnemu twórcy nagród Critics’ Choice Awards i Primetime Creative Arts Emmy Awards – 10 tygodni temu, prezes WHCA Steven Portnoy wierzy, że „możemy wznieść to wydarzenie na niespotykane dotąd wyżyny” Różnorodność powiedział.

Kolacja reporterska Kim Kardashian w Białym Domu 2022
Kardashian była oszołomiona w swojej lśniącej srebrnej sukni.
Obrazy Getty

Oprócz Kim, Pete’a i producenta Payne’a, obecność Hollywood będzie odczuwalna podczas licznych after party i niedzielnych brunchów dla celebrytów, w tym spotkań organizowanych przez ABC News, CBS News / Paramount Global, MSNBC i CNN.

Kolacja dla reporterów Białego Domu Kim Kardashian i Pete'a Davidsona 2022
Davidson sparował spodnie z trampkami.
Obrazy Getty

Założyciel SKIMS i gwiazda „SNL” Poleciał z Los Angeles do DC W przypadku Galaty, która śledziła tydzień Kardashiana w sądzie, siostry Klose Kardashian i Kylie Jenner oraz matka Chris Jenner broniły się przed zarzutami, że powstrzymały E! Od prezentacji drugiego sezonu Black China i show Roba Kardashiana „Rob & China”.

Kolacja reporterska Kim Kardashian w Białym Domu 2022
Gwiazda rzeczywistości ma wziąć udział w gali Med 2022, która odbędzie się w Nowym Jorku w poniedziałek.
Obrazy Getty

Kim była Chiński pozew o zniesławienie został wycofany Piątek, ale arbiter nie wydał jeszcze wyroku w sprawie pozostałych zarzutów. Dyskusje Zostanie wznowiony w poniedziałekAle adwokat rodziny powiedział Page Six, że wielu z nich nie spodziewało się ich w sądzie, ponieważ wielu z nich weźmie udział w gali Met 2022 w Nowym Jorku w poniedziałek.

READ  Handel kontraktami terminowymi na akcje jest wysoki przed zamknięciem Fed

Kim i Davidson Randki rozpoczęły się w październiku 2021 Po tym, jak prowadził „SNL”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *