Kim Zolciak oskarża Kroya Biermanna o kradzież. Wzywa policję

Kim Zolciak dzwoni do funkcjonariusza Kroya Biermanna

Kim Zolciak skierował sprawę do władz przeciwko Kroyowi Biermannowi.

według Strona szóstaZolciak zadzwoniła pod numer 911 i załamała się emocjonalnie, oskarżając męża Bermana o kradzież telefonu i zamknięcie jej w głównej sypialni na czas ich chaotycznego rozwodu.

Według materiału filmowego, który zdobyłem TMZStwierdzając to Prawdziwe gospodynie domowe z AtlantyAłun desperacko błagał o pomoc, podobnie jak ten pierwszy Sokoły z Atlanty Gwiazda rzekomo sprzeciwiła się nakazowi sądu, który zakazywał parze nie przechodzić przez ściany ich rezydencji w Atlancie w stanie Georgia.

„Przegląda cały mój telefon” – powiedziała dyspozytorom w nagraniu z kwietnia. „Zamknął się w pokoju i przeglądał wszystkie moje rzeczy”.

Zolciak, któremu na mocy postanowienia sądu przyznano apartament podstawowy, oskarżył 38-letniego Bermana „włamał się” do pokoju i „wszystko wyniósł” z pokoju.

„Przez całą noc krzyczał i wrzeszczał. Odszedł od zmysłów” – powiedziała. „Czuję się tak pogwałcona… Mam tak wiele spraw na głowie w związku z rozwodem, tak wiele rzeczy się tam dzieje”.

„Przeglądanie mojego telefonu to szaleństwo. Nie mam nic do ukrycia. Nie ma tu prywatności” – dodała przez łzy 46-letnia była członkini Bravolebrity.

Kiedy ich dziesięcioletnie bliźniaki, Kaia Rose i Ken Wren, spały na górze, Zolciak wydawał się zaniepokojony tym, do czego zdolny jest Biermann, chociaż zaprzeczyła, że ​​kiedykolwiek doznał przemocy fizycznej.

„Nie wiem, co zamierza zrobić. Nie wychodzi. Nie reaguje” – powiedziała.

Na nagraniu z kamery osobistej widać było, jak funkcjonariusze wchodzili do domu byłej pary, a matka szóstki dzieci stwierdziła, że ​​Berman „często” wchodził do jej części domu.

„To absolutnie niedorzeczne, że muszę zajmować się tymi bzdurami” – powiedział funkcjonariuszom Zolciak. „Radzę sobie z tym codziennie. Cały dzień krzyczę. Cały dzień krzyczę. Cały dzień tracę rozum. Zabieram swoje rzeczy. Po prostu, wystarczy.”

READ  „Boys in the Boat” nabiera dramatyzmu dzięki swojej historii wioślarskiej

Kiedy funkcjonariusze próbowali przesłuchać Bermana przez drzwi sypialni, ten odmówił opuszczenia pokoju i zaprzeczył istnieniu telefonu komórkowego swojej żony, z którą był w separacji, twierdząc, że nie wie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *