Klasyfikacja NCAA 2024: drabinka marcowego szaleństwa do druku, przewidywania turniejów NCAA, typy, daty, wyniki

Najlepsze trzy tygodnie w sporcie już nadeszły i zaczynają się we wtorek! Z 68 drużynami rozmieszczonymi w 14 lokalizacjach w całym kraju, March Madness rozpoczyna się we wtorek turniejem NCAA 2024, obejmującym mecze od drugiego do czwartego. Wy jesteście gotowi, my jesteśmy gotowi, a teraz, gdy wszystkie drużyny zostały wybrane, wiemy, że należy wydrukować nawias NCAA.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​jesteś na bieżąco. Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek, aby móc wydrukować dowolną liczbę nawiasów turniejowych NCAA. Poniżej znajdziesz drabinkę turnieju NCAA 2024 do wydrukowania, dzięki uprzejmości gospodarza March Madness: CBS Sports.

Pamiętaj, aby regularnie meldować się przez następne trzy tygodnie. CBS Sports oferuje najbardziej wszechstronną relację z turnieju NCAA z podglądami, typami, wskazówkami, niezbędnymi statystykami, najświeższymi wiadomościami i analizami, zestawieniami wideo, które trzeba zobaczyć, podcastami i nie tylko.

Nawiasy są tutaj! Wróć do swoich basenów Dołącz do naszych wyzwań dla mężczyzn i kobiet O szansę na wygranie nowego Nissana Rogue i wyjazd do Final Four!

CBS Sports oferuje wiele metod oglądania drabinki na wybranym urządzeniu, a chcesz mieć pewność, że Dołącz do naszych gier wspornikowych Możesz rywalizować z publicznością lub stworzyć drużynę drabinkową, aby walczyć z rodziną, przyjaciółmi i/lub współpracownikami.

W książkach o niedzielnych egzaminach znajduje się kompletny nawias, w którym możesz wpisać swoje typy, zmartwienia i typy Kopciuszka.

Kliknij tutaj Powiększ i wydrukuj pusty wspornik turnieju NCAA 2024.

Rozszerzona relacja z turnieju NCAA 2024 będzie dostępna przez całą niedzielę i przez cały tydzień na CBSSports.com i CBS Sports HQ, naszej bezpłatnej usłudze strumieniowego przesyłania wiadomości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na dowolnym urządzeniu do transmisji strumieniowej.

CBS Sports i TNT Sports będą wspólnie transmitować w telewizji wszystkie 67 meczów turnieju NCAA 2024. Turniej koszykówki oficjalnie rozpoczął się we wtorek wieczorem w TrueTV, a czołowa czwórka TIPS rywalizowała w Dayton w stanie Ohio. Rozstawienia czterech finałów zostaną rozegrane w podstawowym składzie 64 drużyn, a rozgrywka w pierwszej rundzie rozpocznie się kilka dni później.

READ  Urzędnik mówi, że starcia między siłami ukraińskimi i rosyjskimi otaczają południowe miasto Mikołajów

Każdy egzamin, każdy mecz, każde zdenerwowanie i uzupełnij swój wspornik z naszą pomocą! Odwiedź teraz SportsLine, aby zobaczyć, które drużyny przełamią twoją drabinkę, a kto przebije bramkiPonad 92% modelu w grupie trzech graczy CBS Sports w ciągu ostatnich pięciu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *