Kojima publicznie odpowiada na twierdzenia Normana Reedusa, że ​​Death Stranding 2 jest w fazie rozwoju

Hideo Kojima odpowiedział na komentarze Normana Reedusa, że ​​„właśnie rozpoczął” drugą grę Death Stranding.

Bez wyraźnego komentowania odkrycia, Kojima udostępnił kilka zdjęć pary – jego strona wydaje się celebrować program Reedusa The Walking Dead – z tekstem „Idź do swojego pokoju, przyjacielu”.

8 wskazówek dotyczących Death Stranding, które chcielibyśmy wiedzieć, zanim zaczęliśmy – Death Stranding.

Dla tych, którzy nie wiedzą, prywatny pokój to przestrzeń, w której główny bohater Sam Bridges – grany przez Reedusa – odzyskuje siły podczas swojej podróży w Death Stranding.

Aby złagodzić cios, Kojima dodał emoji z kciukiem do góry, a następnie oczy w kształcie serca, wskazując, że to dobry sport bez twardych uczuć.

Wczoraj Norman Reedus Wygląda na to, że trwają prace nad kontynuacją Death Stranding. W nowym wywiadzie Reedus — aktor grający główną rolę, Sam Porter Bridges — omówił Death Stranding i po prostu powiedział: „Właśnie rozpoczęliśmy część drugą”.

Reedus również potwierdził wczoraj, jak nadeszła jego kolej.

Guillermo del Toro, który dał mi mój pierwszy film, zadzwonił do mnie i powiedział: „Hej, jest facet o imieniu Hideo Kojima, zadzwoni do ciebie, po prostu powiedz tak. A ja mówię: „Co masz na myśli, mówiąc, że tak?” On powiedział: „Przestań być idiotą, po prostu powiedz tak”. Potem byłem w San Diego i Hideo przyjechał z całą masą ludzi, jest z Tokio i pokazał mi, nad czym pracował w grze Silent Hill.

„Byłem zdumiony tym, co mi pokazywał”.

READ  Czy ktoś w ogóle lubi elektryczne klamki wewnętrzne do drzwi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *