Kolekcja sztuki Paula Allena o wartości 1 miliarda dolarów wystawiona na aukcjęObrazy Getty

Ostatnio pojawiły się spekulacje, że prędzej niż później, franszyzy NFL (i NBA) należące do zmarłego Paula Allena zostaną sprzedane. W tej chwili jego ogromna kolekcja sztuki jest na sprzedaż.

Za pośrednictwem Associated Press, prawie 150 artykułów o wartości ponad 1 miliarda dolarów Zostanie sprzedany na aukcji publicznej przez Christie’s.

Jego siostra, Judy, która obecnie jest właścicielem kontrolującym Seahawks, powiedziała: „Te biznesy znaczą tak wiele dla tak wielu i wiem, że Kristi zapewni ich pełne szacunku rozprzestrzenianie się, aby wygenerować ogromną wartość dla przedsięwzięć charytatywnych zgodnie z życzeniem Paula”.

W tym kontekście ważne jest odniesienie do „działań charytatywnych”. Kwestia ewentualnej sprzedaży Seahawks i Portland Trail Blazers pojawiła się w związku z doniesieniem, że zaufanie Paula Allena wymaga likwidacji jego aktywów, ponieważ dochody trafiają do Allena.projekty z pasją. Ponadto, kiedy Jodi Allen wydała w lipcu oświadczenie wyjaśniające, że Seahawks nie są obecnie na sprzedaż, dodała: „Nadejdzie czas, kiedy Kiedy to się zmieni Biorąc pod uwagę plany Paula, by przeznaczyć większość swojej fortuny na cele charytatywne, ukończenie nieruchomości o takiej wielkości i złożoności może zająć 10-20 lat. Nie ma z góry ustalonego harmonogramu, w którym zespoły muszą zostać sprzedane.

Najważniejsza data to 1 maja 2024 r. Każda sprzedaż Seahawks przed majem 2024 r. wymaga 10 procent przychodów Wyjazd do stanu Waszyngton jest jednym z warunków umowy na budowę obecnego stadionu drużyny. Z Seahawks potencjalnie generującymi 5 miliardów dolarów lub więcej, jest to duża część pieniędzy, które będą pochodzić z góry transakcji. W tym momencie łatwo jest poczekać kolejne 20 miesięcy na sprzedaż.

W końcu Seahawki zostaną sprzedane. Sprzedaż wartej miliarda dolarów kolekcji dzieł sztuki Paula Allena podkreśla fakt, że to tylko kwestia czasu.

READ  Rodzina Boba Sageta pozywa do sądu, blokuje wydanie akt zgonu – ostateczny terminDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *