Kolekcja sztuki Paula Allena o wartości 1 miliarda dolarów wystawiona na aukcjęObrazy Getty

Ostatnio pojawiły się spekulacje, że prędzej niż później, franszyzy NFL (i NBA) należące do zmarłego Paula Allena zostaną sprzedane. W tej chwili jego ogromna kolekcja sztuki jest na sprzedaż.

Za pośrednictwem Associated Press, prawie 150 artykułów o wartości ponad 1 miliarda dolarów Zostanie sprzedany na aukcji publicznej przez Christie’s.

Jego siostra, Judy, która obecnie jest właścicielem kontrolującym Seahawks, powiedziała: „Te biznesy znaczą tak wiele dla tak wielu i wiem, że Kristi zapewni ich pełne szacunku rozprzestrzenianie się, aby wygenerować ogromną wartość dla przedsięwzięć charytatywnych zgodnie z życzeniem Paula”.

W tym kontekście ważne jest odniesienie do „działań charytatywnych”. Kwestia ewentualnej sprzedaży Seahawks i Portland Trail Blazers pojawiła się w związku z doniesieniem, że zaufanie Paula Allena wymaga likwidacji jego aktywów, ponieważ dochody trafiają do Allena.projekty z pasją. Ponadto, kiedy Jodi Allen wydała w lipcu oświadczenie wyjaśniające, że Seahawks nie są obecnie na sprzedaż, dodała: „Nadejdzie czas, kiedy Kiedy to się zmieni Biorąc pod uwagę plany Paula, by przeznaczyć większość swojej fortuny na cele charytatywne, ukończenie nieruchomości o takiej wielkości i złożoności może zająć 10-20 lat. Nie ma z góry ustalonego harmonogramu, w którym zespoły muszą zostać sprzedane.

Najważniejsza data to 1 maja 2024 r. Każda sprzedaż Seahawks przed majem 2024 r. wymaga 10 procent przychodów Wyjazd do stanu Waszyngton jest jednym z warunków umowy na budowę obecnego stadionu drużyny. Z Seahawks potencjalnie generującymi 5 miliardów dolarów lub więcej, jest to duża część pieniędzy, które będą pochodzić z góry transakcji. W tym momencie łatwo jest poczekać kolejne 20 miesięcy na sprzedaż.

W końcu Seahawki zostaną sprzedane. Sprzedaż wartej miliarda dolarów kolekcji dzieł sztuki Paula Allena podkreśla fakt, że to tylko kwestia czasu.

READ  Kendall Jenner reaguje na odejście Jadena Smitha z programu Kanye WestaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *