Kontrakty terminowe na akcje nie uległy większym zmianom po trzecim z rzędu zwycięskim dniu na Nasdaq

Kontrakty terminowe na akcje były nieco wyższe na początku środy, ponieważ Wall Street chce wykorzystać pozytywny początek 2023 roku.

Kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average wzrosły o 30 punktów, czyli o 0,09%. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 niewiele się zmieniły.

Ruchy przychodzą później Indeks Nasdaq Composite wzrósł we wtorek o 1,01%. przerwać swoją pierwszą trzydniową passę zwycięstw od listopada. S&P 500 i Dow wzrosły odpowiednio o 0,70% i 0,56%, a wszystkie trzy średnie są dodatnie w nowym roku.

Ruchy pokazały wygodny rajd w bardziej ryzykownych obszarach rynku, takich jak technologia, ale wielu inwestorów pozostaje ostrożnych przed sezonem zysków i oczekiwanymi kolejnymi podwyżkami ze strony Rezerwy Federalnej.

„Myślę, że podjęcie próby będzie wyzwaniem, gdy Fed w końcu zacznie obniżać stopy procentowe. Istnieją pewne dowody na to, że kiedy stopy procentowe zaczną spadać z Fed, lepsze rynki są przed nami. Ale czy tak się stanie. „W 2024 lub pod koniec 2023 roku, przynajmniej w tym momencie, w połowie stycznia, sytuacja jest bardzo trudna” – powiedział Matthew Palazzolo, główny analityk inwestycyjny w Bernstein Private Wealth Management.

Środa zawiera lekki harmonogram danych ekonomicznych, ale inwestorzy będą przygotowywać się na czwartkowy główny raport o inflacji i zyski głównych banków w piątek.

READ  Zwolnienia w Google nie oparte na wynikach: zwolniony pracownik z Indii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *