Kontrowersje dotyczące koła fortuny: Uczestnik traci nagrodę o wartości 40 000 dolarów

P_N_ _RC_ _D.


To jest łamigłówka z ostatniej rundy, która odbyła się we wtorek wieczorem Koło fortuny Odcinek, który zakończył się kontrowersjami po tym, jak uczestniczka Megan Carval nie odebrała nagrody dodatkowej – mimo że potencjalnie podała poprawną odpowiedź.


Mając na zegarze 10 sekund i wskazówkę „organizm”, Carval wymamrotał kilka przypuszczeń, na przykład „orchidea kucyk”. Carvale, dyrektor chóru w szkole średniej z Placentia w Kalifornii, nie mógł znaleźć rozwiązania, dopóki Vanna White w końcu nie ujawniła odpowiedzi: „różowa orchidea”.


'Koło fortuny'.

Koło fortuny / YouTube„Prawdopodobnie za dużo myślisz o jakiejś orchidei” – powiedział gospodarz Pat Sajak, zanim otworzył kopertę z nagrodą, odkrywając nagrodę o wartości 40 000 dolarów. – Przykro mi, że to ci nie wyszło.


Jednak wielu widzów zauważyło, że na początku swojego okresu domysłów Carval wymamrotała odpowiedź, która brzmiała nieco podobnie do „różowej orchidei”, chociaż nie jest do końca jasne, co właściwie powiedziała – a gospodarze i producenci programu najwyraźniej nie wzięli tego pod uwagę być jedną odpowiedzią. sprawiedliwy.„Nie ma wątpliwości, że zdecydowanie powiedziała «różowa orchidea»” – napisała jedna z widzów na X (wcześniej na Twitterze). „Proszę, daj tej dziewczynie jej wygraną!”„Nie mogę przestać myśleć Koło fortuny. Wiem, że powiedziała innemu widzowi „Różowa Orchidea”. Powiedział. „Czy tylko ja to słyszałem? Tak? Nie? Bardzo dziwne. Przysięgam, że to powiedziała”.


Jednak inni użytkownicy uważają, że Carvale On tego nie zrobił Podał poprawną odpowiedź, twierdząc, że jej odpowiedź brzmiała bardziej jak „coś orchidei” lub „myślę o orchidei”.Niezależnie od tego Carval opuścił odcinek z nagrodami o wartości 14 007 dolarów i wakacjami na Arubie. Obejrzyj klip powyżej, aby usłyszeć jej kuszące domysły.


Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Ray: Piosenkarka i autorka tekstów tworzy historię, zdobywając sześć nagród Brit Awards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *