Kosmopolityczny hit z marną grzywną w wysokości 250 dolarów za ścięcie drzew, które ocieniali niespodziewani pisarze i aktorzy

Aktualności

22 lipca 2023 | 23:07

Według urzędników miejskich Universal Pictures zostało ukarane grzywną w wysokości 250 dolarów za ścięcie drzew, które zapewniały cień strajkującym pracownikom WGA w upale południowej Kalifornii.

Kontroler miasta Los Angeles, Kenneth Mejia, ujawnił w środę, że miasto nie udzieliło niezbędnych zezwoleń na przycięcie drzew Ficus na zewnątrz Gate Eight Universal.

StreetsLA nakłada grzywny na wszystkich sprawców wykroczeń po raz pierwszy – niezależnie od liczby drzew, których to dotyczy – grzywnę w wysokości 250 USD. Jeśli naruszenia będą kontynuowane, grzywny mogą wzrosnąć do 1000 USD. Opublikowano w długim wątku na Twitterze. „Jeśli zostaną znalezione poważnie uszkodzone drzewa, StreetsLA może zażądać od przestępców posadzenia dwóch drzew za każde uszkodzone drzewo”.

Drzewa zapewniały cień robotnikom, którzy tkwili w impasie w negocjacjach ze studiem.
Fundacja Syndykatu Pisarzy / Twitter

„W tym przypadku StreetsLA ustaliło, że drzewa nie zostały poważnie uszkodzone i prawdopodobnie odrosną w ciągu 6-12 miesięcy” – kontynuował Mejia. „Dzięki naszemu dochodzeniu dowiedzieliśmy się, że StreetsLA nie może proaktywnie chronić ponad 700 000 drzew w mieście i badać naruszeń. Miasto ma tylko 12 inspektorów.”

Pracownicy WGA i SAG-AFTRA byli oburzeni, kiedy wrócili na linię pikiet i odkryli, że drzewa zostały złamane podczas trwającego strajku. Post z nagimi drzewami szybko obiegł internet.

Drzewa pękały podczas strajku robotników w 90-stopniowym upale w Los Angeles.
Kontroler miasta Los Angeles, Kenneth Mejia/Twitter
Universal Pictures zostało ukarane grzywną w wysokości 250 dolarów, co według władz miasta było wszystkim, co mogli zrobić.
Kontroler miasta Los Angeles, Kenneth Mejia/Twitter

Szybki okrzyk do dobrych ludzi w @pracownik Aby wyciąć drzewa, które dawały cień naszej linii pikiet dokładnie ponad 90 stopni tydzień temu” – żartował komik Chris Stephens. ćwierkanie.

Rzecznik NBCUniversal przyznał The Post w oświadczeniu, że przycinanie „stworzyło niezamierzone wyzwania dla protestujących”, ale dodał: „Nie było to naszym zamiarem”.

READ  Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

„We współpracy z licencjonowanymi właścicielami drzew przycinamy te drzewa co roku o tej porze roku, aby zapewnić, że zadaszenia są jasne przed sezonem silnych wiatrów” – powiedział studio.

Universal Pictures nie odpowiedziało na prośbę o komentarz.

Od 2 maja trwa strajk zespołu WGA. 14 lipca dołączyła do nich SAG-AFTRA Actors Guild.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/07/22/universal-hit-with-measly-250-fine-for-trimming-trees-striking-writers-and-actors-used-for-shade/?

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *