„Kraina lodu” na podstawie zapowiedzi zarobiła 4,7 miliona dolarów

Kontynuacja Sony Reitmana Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe, Pogromcy Duchów: Zamarznięte Imperium, wziąłem 4,7 miliona dolarów Z wczorajszych zapowiedzi, które rozpoczęły się o 14:00 w 3561 kinach.

Kwota ta jest bliska kwocie 4,5 miliona dolarów za zapowiedzi Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe Które otworzyło się w okresie poprzedzającym Święto Dziękczynienia w 2021 r., kiedy społeczeństwo wciąż otrząsało się ze strachu przed Covidem. Pieniądze z wczorajszego wieczoru są również wyższe niż zapowiedzi filmu Paula Feiga z 2016 roku, skierowanego do kobiet Pogromcy duchów Zarobił 3,4 miliona dolarów (a otwarcie z 46 milionami dolarów). Pokazy te rozpoczęły się o 16:00 i wygenerowały 16,6 miliona dolarów w piątek i 44 miliony dolarów w weekend otwarcia. Tak mi powiedziano ze źródeł Zamrożone Imperium Osiągnięcie tego poziomu będzie wymagało wielu bezpośrednich transakcji, ponieważ w przypadku niektórych wystawców sprzedaż przedsprzedażowa była niska.

Pogromcy Duchów: Zamarznięte Imperium Otrzymał 4 gwiazdki od czwartkowej publiczności, zawsze pełnej zagorzałych fanów, 80% pozytywnych i 66% zdecydowanej rekomendacji. W większości wyszli mężczyźni z wynikiem 55%, którzy byli najostrzejszymi krytykami zdjęcia z 76% pozytywnymi opiniami, a 45% kobiet z lepszym wynikiem 85%. Podsumowując, mężczyźni powyżej 25. roku życia, którzy wczoraj wieczorem stanowili największy kwartet z wynikiem 43%, przyznali filmowi ocenę 79%, podczas gdy mężczyźni poniżej 25. roku życia, którzy stanowią 12% kupujących bilety, ocenili film jako 68%. NA w dalszej części, Zwiększyły się gospodarstwa domowe i centrum kraju. Prawie jedna trzecia widzów w dalszej części Rodziny, których rodzice przyznali temu filmowi pięć gwiazdek, a dzieci poniżej 12. roku życia miały 4,5 roku. Krytycy wystawili mu ocenę w serwisie Rotten Tomatoes w dalszej części, Wyreżyserowany przez Jasona Reitmana film uzyskał 64% pozytywnych ocen, podczas gdy widzowie ocenili go na 94%. Zamrożone Imperium Out of the Gate ma o 45% mniej spoilerów w recenzjach i o 86% mniej widzów w formacie RT.

READ  Na żywo z czerwonego dywanu i gali — Deadline

Wyreżyserowane przez Jill Keenan Scenarzysta Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe, Kontynuacja kosztowała 100 milionów dolarów. Ten Pogromcy duchów Seria, na którą składa się obecnie pięć filmów, z łatwością zarobi ponad 1 miliard dolarów. Być może stanie się to w ten weekend, a może nie Zamrożone Imperium To może być słaby występ.

Nieskazitelny, bardzo czysty, bardzo zorganizowany

Sidney Sweeney w filmie „Tahir”

Fabia Lavigno, dzięki uprzejmości Neona

Czekamy na numery zapowiedzi filmu Sydney Sweeney firmy NEON, Nieskazitelny, bardzo czysty, bardzo zorganizowany, Tymczasem wczoraj wieczorem publiczność PostTrak nie była pod wrażeniem dwóch i pół gwiazdek i 60% pozytywnych ocen. Krytykom nie przeszkadzała 78% pozytywnych ocen. Obecnie prognozy dotyczące horroru o zakonnicach, którego światowa premiera miała miejsce na SXSW, oceniamy na średnie jednocyfrowe.

Legendarne / Warner Bros Wydmy: część druga Wygrał noc pomiędzy regularnymi wydaniami z 2,2 miliona dolarów Przy 3847, -23% od środy i trzeciego tygodnia 39,5 miliona dolarów I totalne działanie 215,7 mln dolarów. Zdjęcie pozostanie na ekranach Imax przez 4. weekend i zostanie im udostępnione Zamrożone Imperium.

Animacja Universal/DreamWorks Kung Fu Panda 4 Utworzono 4067 witryn 1,7 miliona dolarów-10% od środy przez drugi tydzień 38,7 miliona dolarów I totalne działanie 116,4 mln dolarów.

Fathom trafił na szczyty list przebojów w środku tygodnia dzięki dwóm wydawnictwom: dokumentowi religijnemu, Statek i ciemność, Co zarobiło 750 000 dolarów w środę i kolejne 957 000 dolarów wczoraj, co daje w sumie 1,7 miliona dolarów W 1010 kinach. Dokument Ralpha Sterna koncentruje się na Arce Noego i dowodach naukowych potwierdzających historię biblijną.

Fathom miał także przerobiony film BMX z 1986 roku wyreżyserowany przez Hala Needhama, Rad, Zarezerwowałem na 707 stronach i gotowe 508 tysięcy dolarów Wczoraj.

więcej..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *