Kristen Quinn pracowała nad projektem trzy dni po pozytywnym wyniku testu na COVID i utracie spotkania

Kristen Quinn z Sunset została zauważona, gdy pracowała nad projektem sprzedanym trzy dni po pozytywnym wyniku testu na COVID i utracie ponownego spotkania

Kristen Quinn, osoba sprzedająca zachód słońca, była widziana podczas kręcenia projektu we wtorek, zaledwie kilka dni po tym, jak uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

33-letni przedstawiciel Dallas powiedział, że w sobotę uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa TMZi nie był w stanie osobiście dołączyć do obsady w odcinku zjazdu serialu w Raleigh Studios w Hollywood w Kalifornii.

Quinn był widziany we wtorek, jak donosi gazeta, kręci kolejny projekt wraz z Melissą Gorga, lat 43, z The Real Housewives of New Jersey, podczas gdy członkowie załogi otoczyli parę.

Najnowsze: Kristen Quinn, 33-letnia postać z zachodu słońca, filmująca projekt, wyprzedana we wtorek, zaledwie kilka dni po tym, jak uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19. Zrobione w Los Angeles w grudniu

Aktualne wytyczne od Center for Disease Control Zwróć uwagę, że osoby, u których wynik testu jest pozytywny lub wystąpią objawy, niezależnie od statusu szczepienia, powinny pozostać w domu przez co najmniej pięć dni i izolować się od innych, nosić „odpowiednią maskę, jeśli musisz przebywać w pobliżu innych” i powstrzymać się od podróżowania.

READ  Jeremy Renner doznał „tępego urazu klatki piersiowej”, który wymagał drugiej operacji z powodu „rozległych” obrażeń

Na zdjęciach z planu ani Quinn, ani Gorga nie noszą masek, podczas gdy jeden z trzech członków załogi ma na sobie maski.

Amanza Smith w programie również uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa i pojawiła się na zdalnym zjeździe.

Przedstawiciel Quinn powiedział, że gwiazda reality show dostała możliwość pojawienia się na czacie wideo, ale nie skorzystała z niej, ponieważ źle się czuła.

33-letni mieszkaniec Dallas uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w sobotę i nie był w stanie osobiście dołączyć do obsady w odcinku zjazdu programu w Raleigh Studios w Hollywood w Kalifornii.

33-letni mieszkaniec Dallas uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w sobotę i nie był w stanie osobiście dołączyć do obsady w odcinku zjazdu programu w Raleigh Studios w Hollywood w Kalifornii.

Quinn był widziany we wtorek, kręcąc inny projekt wraz z Melissą Gorga, lat 43, z The Real Housewives of New Jersey, podczas gdy para była otoczona przez członków załogi.  Gorgę widziano w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku

Quinn był widziany we wtorek, kręcąc inny projekt wraz z Melissą Gorga, lat 43, z The Real Housewives of New Jersey, podczas gdy para była otoczona przez członków załogi. Gorgę widziano w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku

Według TMZ wielu fanów było sceptycznie nastawionych do diagnozy Quinn, ponieważ chciała uniknąć konfliktu z członkami obsady serialu Netflix jako złoczyńcą serialu.

Quinn powiedział Codzienny Pop E!! Pod koniec ubiegłego roku zmęczył mnie złowrogi tytuł serii.

„Na początku bardzo mi się to podobało i akceptowałam to, ponieważ lubię robić show i być postacią” – powiedziała. „To dla mnie tyle radości, wiesz? Miałem jednak nadzieję, że było wiele stron do pokazania – moje słabości, różne rzeczy – ale przez cały sezon ta konsekwencja wydawała się wynikać z jednej nuty, która przedstawiała moją postać”.

Więc było mi trudno. Zwłaszcza, kiedy w tym sezonie bardzo się zmagam. To zabawne, ale ludzie muszą zdać sobie sprawę, że to przedstawienie.

Quinn powiedziała, że ​​czuła „zdecydowanie faworyzowanie w redakcji”, jeśli chodzi o sposób, w jaki została przedstawiona w serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *