Książę William rezygnuje z nabożeństwa żałobnego Ojca Chrzestnego z powodów osobistych


Londyn
CNN

książę William Będzie tęsknił za nabożeństwem żałobnym za zmarłego Król Konstantyn Źródło królewskie powiedziało CNN, że to sprawa osobista.

Oczekuje się, że 41-letni książę Walii weźmie udział we wtorek w ceremonii rocznicowej w zamku Windsor.

Źródło nie podało bliższych szczegółów zmiany planów w ostatniej chwili, ale dodało, że żona Williama, księżna Walii, która… Rekonwalescencja po operacji jamy brzusznej W styczniu – „nadal działa dobrze”.

To samo źródło dodało, że William zadzwonił do rodziny, aby poinformować ją, że nie będzie mógł w niej uczestniczyć.

Podczas rekonwalescencji w domu Kate pozostaje poza zasięgiem opinii publicznej i oczekuje się, że wróci do swoich królewskich obowiązków dopiero po Wielkanocy.

Król Karol III Jest także nieobecny na służbie, ponieważ kontynuuje leczenie nieznanego rodzaju nowotworu. 75-letni monarcha niedawno to ujawnił Płakałam z powodu tak wielu wiadomości ze wsparciem Otrzymuje go od chwili, gdy zdiagnozowano u niego raka.

Oddzielne źródło królewskie powiedziało CNN, że nie ma związku między sprawami osobistymi księcia Walii a stanem zdrowia króla.

Królowa Camilla prowadzi rodzinę na spotkanie ku czci ostatniego króla Grecji w kościele św. Jerzego.

Otrzymuj bezpłatny biuletyn Royal

Zarejestruj się w Royal News w CNNcotygodniowy biuletyn zawierający szczegółowe informacje na temat rodziny królewskiej, tego, co robi w miejscach publicznych i tego, co dzieje się za murami pałacu.

Konstantyn II, kuzyn króla Karola III, zmarł w styczniu ubiegłego roku w wieku 82 lat.

Karola i Konstantyna łączyły bliskie relacje, a brytyjska rodzina królewska mianowała nawet jego kuzyna ojcem chrzestnym jego najstarszego syna, Williama.

Po wojskowym zamachu stanu w 1967 r. Konstantyn wraz z rodziną uciekł do Rzymu, a na jego miejsce reżim wojskowy mianował regenta.

Monarchia grecka została zniesiona 1 czerwca 1973 r., kiedy reżim wojskowy ogłosił kraj republiką – decyzja ta została podtrzymana w kolejnym referendum. Konstantyn zaakceptował zniesienie kary śmierci po przeprowadzeniu kolejnego referendum przez wybrany rząd cywilny w 1974 r.

READ  Aktor Ray Buffer oskarżony o kradzież komiksów, sklep twierdzi, że jest na wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *