Kyle Shanahan martwi się pytaniami o wirusowy klip Jimmy’ego Garoppolo do czytania z ust

Obrazy Getty

Po rozgrywającym 49ers Jimmy Garoppolo Garoppolo powiedział coś, rzucając przechwycenie, które zasadniczo zakończyło wszelkie szanse jego drużyny na uniknięcie przegranej z Broncos w niedzielę wieczorem. Kamery to uchwyciły. Ale to, co powiedział, nie jest do końca jasne (na przykładA Co powiesz na sześć??). Wygląda na to, że powiedział:Wszystkie twoje sztuki są złe, człowieku. „

Dziennikarze zapytali o to trenera Kyle’a Shanahana w czwartek. Z jednej strony Shanahan powiedział, że go nie widział i prawdopodobnie nie będzie. Z drugiej strony Shanahan powiedział, że nie wierzy, że Garoppolo powiedział to, co wielu myśli.

„Nie znam klipu, o którym mówisz” – powiedział Shanahan. „Nie jestem zbyt dobrym czytaniem z ust, ale prawdopodobnie nie będę tego oglądać”.

Shanahan otrzymał kolejne pytanie o frustrację, która była widoczna od Garoppolo, niezależnie od tego, czy powiedział „Wszystkie twoje sztuki są do bani, człowieku” czy „Posprzątaj Stan”. Wtedy Shanahan poczuł się trochę sfrustrowany.

„Po pierwsze, klip jest dla mnie żartem, więc nie mogę uwierzyć, że o tym rozmawiamy” – powiedział Shanahan. „Jestem pewien, że to nie to, co powiedział, ale byliśmy bardzo rozczarowani całym meczem. Za każdym razem, gdy naprawdę dobrze ruszasz piłką w pierwszej połowie i wchodzisz do drugiej, masz trzy okrążenia w trzech swoich przejazdach, ty mieć zabezpieczenie w jednym i nie, jeśli odrzucasz trzecią, to naprawdę frustrujące jest zdobywanie czegokolwiek.

Ale jak Shanahan może mówić, że jest tak pewien, że nie to powiedział Garoppolo, skoro Shanahan tego nie oglądał i nie chce tego oglądać?

Jeśli rozgrywający uważa, że ​​zagrania są „złe”, to jest problem. Widać jednak, że rozgrywający nie wykonał gry perfekcyjnie. Niezależnie od tego, czy jest to coś wielkiego, jak wydostanie się ze strefy końcowej, czy coś subtelnego, jak przeoczenie Debo Samuel Szybkim ruchem krótkiego podania do kluczowej trzeciej, która mogła zmienić wynik meczu, Garoppolo przypomina wszystkim, dlaczego 49ers spędzili tak dużo czasu, próbując się go pozbyć.

READ  Kamerun vs Serbia, Korea Południowa vs Ghana, Brazylia vs Szwajcaria, Portugalia vs Urugwaj

W tym momencie Garoppolo prawdopodobnie chce odejść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *