Kyle Shanahan potwierdza, że ​​Brock Purdy mówił o pościgu 49ers za Tomem Bradym – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brock Purdy i Tom Brady mają dwa bardzo różne spojrzenia na pogoń 49ers za siedmiokrotnym mistrzem Super Bowl.

Ale trener 49ers Kyle Shanahan Potwierdzono to Peterowi Kingowi z NBC Sports Powiedział Purdy'emu, że będzie starterem San Francisco w sezonie NFL 2023 tylko wtedy, gdy zespołowi nie uda się zwabić Brady'ego z powrotem do domu, nad zatokę, aby zakończyć jego legendarną karierę.

„Cieszę się, że zadałeś mi to pytanie” – Shanahan powiedziała Kingowi. „Tak, podszedłem do tego poważnie. Kiedy rozmawialiśmy, patrzyłem na Brocka, a on trzymał rękę na temblaku i nie jestem pewien, czy mam rozgrywającego, który będzie gotowy na rozpoczęcie sezonu 2023.

„Od tego wszystko się zaczęło”.

Purdy przeszedł poza sezonem operację, aby naprawić rozdarcie UCL w prawym łokciu, którego doznał podczas bolesnej porażki San Francisco w mistrzostwach NFC z Philadelphia Eagles w styczniu.

Po przejęciu roli rozgrywającego za kontuzjowanego Jimmy'ego Garoppolo i Treya Lance'a wszystko wskazywało na to, że Purdy będzie właściwym zawodnikiem na rok 2023. I chociaż to prawda, był jeden wyjątek.

Pomimo wiadomości, że jego początkowa praca może być zagrożona, Purdy wykorzystał rozmowę z Shanahanem jako motywację.

„To wiele dla mnie znaczy” – powiedziała Purdy. ESPN Nicka Wagnera Z wyprzedzeniem w tym miesiącu. „Pamiętam [Shanahan] Mówię, że jeśli uda nam się dorwać Toma Brady'ego, spróbujemy go dopaść. Powiedziałem: Tak, to jest koza. 'Rozumiem.' Ale gdzieś w głębi duszy było coś w stylu: „Stary, właśnie pokazałem ci, że potrafię dobrze grać na tym systemie”. Byliśmy o jeden mecz od Super Bowl. …A przede wszystkim pomyślałem: „OK, teraz chodźmy”. „

Dla Shanahan rozpalenie ognia pod Purdym było zamierzone.

„Właściwie to pomyślałam, że to ogromny komplement dla Brocka” – powiedziała Shanahan. „Powiedziałem mu, że to nasz zawodnik na dłuższą metę. Nie ma wątpliwości. A jeśli Tom Brady chce tu przyjechać i zaczynać przez rok, to jedyny sposób, w jaki nie zaczniesz w tym roku, kiedy będziesz zdrowy. To wspaniale. Chciałem go zapewnić: nie martw się. „Jesteś naszym facetem. Ale jak fajnie byłoby, gdyby Tom Brady był tu rozgrywającym przez jeden sezon? Jak fajnie byłoby się od niego uczyć?”

READ  Jak czuli się członkowie Galerii Sław UFC, oglądając Kamaru Usman KO obok rodziny?

„To znaczy, gdyby Brock nigdy nie doznał kontuzji, nigdy nie bralibyśmy tego pod uwagę. Nigdy bym o tym nie wspomniał. Ale muszę pomyśleć o zespole. A co, jeśli we wrześniu nie będzie gotowy?”

Brady'ego zapytano także o możliwy związek z drużyną, w której dorastał, ale zaprzeczył temu odstępstwu i bagatelizował rzeczywistość.

„Myślę, że w piłce nożnej, niezależnie od tego, czy jesteś wolnym agentem… słyszałem wiele historii o poborach, odkąd zostałem powołany” – powiedział Brady w zeszłym tygodniu w programie „Pat McAfee Show” ESPN. Do [Green Bay] Packers w tamtym czasie” lub „Och, byłem zwiadowcą dla [Indianapolis] Colts w tamtym czasie i czy zabraliśmy cię…”. Możesz spojrzeć na wszystko w piłce nożnej i zapytać: „A co jeśli?” Ale rzeczywistość jest taka, że ​​zajmuję się tym, co się wydarzyło i podjętymi decyzjami, niezależnie od tego, czy były to dla mnie bezpłatna agencja, czy to podpisywanie umów.Z firmą. [New England] Patrioci.

„W tym ostatnim sezonie ludzie sugerowali wiele różnych rzeczy, ale ja w pewnym sensie skupiałem się na tym, dokąd chcę dotrzeć, a to był dla mnie świetny rok, aby usiąść i patrzeć, uczyć się i przygotowywać się do być na stoisku FOX w przyszłym roku.”

Ostatecznie wydaje się, że wszystko ułożyło się pomyślnie dla wszystkich zaangażowanych stron.

Brady powiedział, że nie. 49ers pozyskali Sama Darnolda. Purdy został oficjalnie mianowany starterem. No cóż, reszta to już historia.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *