Kylian Mbappe jest zdenerwowany Paris Saint-Germain i chce styczniowego ruchu | Paryż Saint-Germain

Kylian Mbappe jest niezadowolony z PSG i chce odejść w styczniu, chociaż klub nie ma zamiaru sprzedawać napastnika po jego podpisie. Nowa trzyletnia umowa w maju.

Mbappe nie był fanem pracy PSG na letnim rynku transferowym i jest zirytowany, że został poproszony o rozegranie prawie każdego meczu w tym sezonie jako 9., a nie jego preferowana pozycja od lewej.

Sytuacja między klubem a zawodnikiem jest napięta, ale PSG uważa, że ​​pozwolili, aby ich niezadowolenie wywierało na nich presję i zamierza odrzucić wszelkie oferty dla 23-latka.

Mbappe miał opuścić PSG dla Realu Madryt zeszłego lata, ale zaskoczył hiszpański klub, obiecując swoją przyszłość zespołowi, do którego dołączył z Monako w 2017 roku.

„Jestem przekonany, że tutaj mogę dalej rozwijać się w klubie, który daje sobie wszelkie środki, by występować na najwyższym poziomie” – powiedział wtedy reprezentant Francji. Spodziewał się, że PSG przyjmie inne podejście do rynku niż doradca piłkarski Luis Campos.

Szybka porada

Jak mogę zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o wiadomościach sportowych?

Wyświetlacze

  • Pobierz aplikację Guardian z iOS App Store na iPhone’y lub Google Play Store na telefony z Androidem, wyszukując „The Guardian”.
  • Jeśli masz już aplikację Guardian, upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji.
  • W aplikacji Guardian dotknij żółtego przycisku w prawym dolnym rogu, a następnie przejdź do Ustawień (ikona koła zębatego), a następnie Powiadomień.
  • Włącz powiadomienia sportowe.

Dziękujemy za twoją opinię.

Klub pozyskał pomocników Vitinę, Fabiana Ruiza, Carlosa Solera i Renato Sancheza, obrońców Nuno Mendesa i Nordiego Mukele oraz młodego napastnika Hugo Eketiki za łączną kwotę 125 milionów funtów.

Mbappe strzelił 11 goli w 12 meczach w tym sezonie dla Paris Saint-Germain, który prowadzi ligę francuską pod wodzą Christophe’a Galtiera z ośmioma zwycięstwami i dwoma remisami w 10 meczach i gra u siebie z Benfiką w Lidze Mistrzów we wtorek wieczorem.

READ  Daniel Snyder odrzuca wniosek Kongresu o stawienie się przed rozprawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *