Kyrie Irving z Brooklyn Nets jest podekscytowana tym, że w tym sezonie w końcu zagra u siebie

MIAMI – Kiedy w środę po raz pierwszy pojawiły się wiadomości, że mandat Nowego Jorku zakazujący nieszczepionym sportowcom gry w meczach domowych został zniesiony, strażnik Brooklyn Nets został Keri Irving Powiedział, że powinien się starać, aby upewnić się, że to prawda.

W czwartek burmistrz Nowego Jorku Eric Adams ogłosił, że mandat został zniesiony, torując drogę Irvingowi do grania u siebie w Barclays Center, czego nie był w stanie zrobić przez cały sezon.

„Proszę, potraktuj poważnie mój komentarz, kiedy mówię, że naciskałem od środy i czwartku, ponieważ był czas, kiedy miałem naprawdę duże nadzieje i cała atmosfera właśnie wyszła” – powiedział Irving o strzelaninie do Nets. Sobotni mecz w Miami.

„Nie chciałem być zbyt podekscytowany. Nadal staram się skoncentrować na tym meczu. Ale wiem, że jutro w końcu nadchodzi i nie mogę się doczekać ponownej gry na Brooklynie”.

Mając za sobą kwestię delegacji, Irving zaczął wyczekiwać tego, co może być następne dla niego i jego kolegów z drużyny.

„Szczerze, byłem w to zaangażowany od dłuższego czasu” – powiedział Irving. „Kocham ten rok. Jestem wdzięczny. To nie był rok modelowy. Ale kiedy patrzę na moich kolegów z zespołu i patrzę na to, co mamy jako organizacja. Patrzę na długoterminową perspektywę i to, co możemy zrobić, mówię o spuściźnie ”.

Irving ma opcję gracza na następny sezon za ponad 36,5 miliona dolarów. Jeśli odrzuci opcję gracza, Irving może podpisać przedłużenie do pięciu lat i 246 milionów dolarów, ponieważ osiągnął 10 lat służby.

„Dla mnie zawsze chodziło o to, by czuć się komfortowo i kochać tam, gdzie jestem”, powiedział Irving. „Kocham to tutaj”. „Kiedy nadejdzie czas letni, wiem, że będziemy rozmawiać, ale nie ma mowy, żebym nigdzie zostawiła moją siódemkę”.

READ  Dennis Eckersley pali piratów podczas transmisji Red Sox

Oczywiście numer 7 to Kevin Durant. Irving i Durant podpisali kontrakt z Brooklynem w 2019 roku.

„Dla mnie poczucie naszego zespołu jest takie, że chcemy zbudować tutaj dziedzictwo i mieć coś trwałego” – powiedział Irving. „Nie zbieramy się zbyt szybko, a potem widzimy, co się stanie. Ale zrobimy co w naszej mocy”.

The Nets grają w Heat w Miami w sobotni wieczór, po czym wracają na Brooklyn na mecz u siebie z Charlotte Hornets. Będzie to pierwszy mecz Irvinga u siebie od 7 czerwca, drugiego meczu półfinału Konferencji Wschodniej z Milwaukee.

Irving powiedział, że chociaż docenia Adamsa za zniesienie mandatu, nadal uważa, że ​​jest jeszcze więcej do zrobienia.

„Jak powiedziałem od początku tego wszystkiego, tak naprawdę nigdy nie chodziło o mnie” – powiedział Irving. „Wszelkie specjalne przywileje lub wyjątki, myślę, że jest wiele osób, które borykają się z prawdziwymi konsekwencjami braku szczepień. Nie sądzę, aby mówiono o tym wystarczająco w odniesieniu do kluczowych pracowników i osób na pierwszej linii. To cała społeczność nas, którzy naprawdę chcą, abyśmy stali razem.”

Durant powiedział dziennikarzom w piątek, że cieszy się, że stanowisko Irvinga jest za nimi.

„To długi czas,” powiedział Durant. „To ekscytujący czas dla fanów Brooklyn Nets i fanów Nowego Jorku, aby zobaczyć jednego z nas z powrotem na parkiecie w domu. To wiele znaczy dla naszego zespołu, cieszymy się z powrotu i nie możemy się doczekać silnego zakończenia sezonu”.

Przy 38-35 Nets są rozstawionymi na 8 miejscu na Wschodzie, a Toronto trzykrotnie przegrywa z drużyną (Raptors remisują z Cavaliers, ale Cleveland ma remis). Brooklyn również ma tylko pół gry przewagi nad Hornets i 1½ przewagi nad Atlanta Hawks.

Sześć z ostatnich dziewięciu meczów Nets u siebie – i jedno z meczów drogowych w Madison Square Garden z New York Knicks – więc zespół ma nadzieję, że powrót Irvinga do składu w pełnym wymiarze czasu się opłaci.

READ  Ostateczny wynik USMNT vs. Walia: Stany Zjednoczone rozpoczynają kampanię Pucharu Świata w Katarze od remisu po późnym rzucie karnym Garetha Bale'a

„Każdy mecz wydawał się tak ważny w ostatnich 20 meczach, w zeszłym miesiącu. Wchodzenie i wychodzenie nie pomogło mi pod względem ciągłości i posiadania graczy w drużynie i poza nią. Myślę, że na pewno dałoby nam to szansę , ale w końcu może nas wyrwać z naszej mentalności w grze typu „zrób albo zgiń” – powiedział Irving.

„Każdy mecz, wszyscy są skoncentrowani … Pozwolę sobie nazwać rzeczy po imieniu, jesteśmy na ósmym miejscu i wybrani na dwóch zawodników. Jeśli to nie jest prawdziwy dowód na poziom talentu, jaki mamy w tej drużynie, nie wiem Nie wiem, co to jest. Doceniam szacunek. Ale szczerze mówiąc, budowanie ciągłości zajmuje trochę więcej czasu i wykorzystujemy te gry i czas na ćwiczenia, ale zrobimy co w naszej mocy, aby żyć z wynikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *