Kyrie Irving z Brooklyn Nets jest podekscytowana tym, że w tym sezonie w końcu zagra u siebie

MIAMI – Kiedy w środę po raz pierwszy pojawiły się wiadomości, że mandat Nowego Jorku zakazujący nieszczepionym sportowcom gry w meczach domowych został zniesiony, strażnik Brooklyn Nets został Keri Irving Powiedział, że powinien się starać, aby upewnić się, że to prawda.

W czwartek burmistrz Nowego Jorku Eric Adams ogłosił, że mandat został zniesiony, torując drogę Irvingowi do grania u siebie w Barclays Center, czego nie był w stanie zrobić przez cały sezon.

„Proszę, potraktuj poważnie mój komentarz, kiedy mówię, że naciskałem od środy i czwartku, ponieważ był czas, kiedy miałem naprawdę duże nadzieje i cała atmosfera właśnie wyszła” – powiedział Irving o strzelaninie do Nets. Sobotni mecz w Miami.

„Nie chciałem być zbyt podekscytowany. Nadal staram się skoncentrować na tym meczu. Ale wiem, że jutro w końcu nadchodzi i nie mogę się doczekać ponownej gry na Brooklynie”.

Mając za sobą kwestię delegacji, Irving zaczął wyczekiwać tego, co może być następne dla niego i jego kolegów z drużyny.

„Szczerze, byłem w to zaangażowany od dłuższego czasu” – powiedział Irving. „Kocham ten rok. Jestem wdzięczny. To nie był rok modelowy. Ale kiedy patrzę na moich kolegów z zespołu i patrzę na to, co mamy jako organizacja. Patrzę na długoterminową perspektywę i to, co możemy zrobić, mówię o spuściźnie ”.

Irving ma opcję gracza na następny sezon za ponad 36,5 miliona dolarów. Jeśli odrzuci opcję gracza, Irving może podpisać przedłużenie do pięciu lat i 246 milionów dolarów, ponieważ osiągnął 10 lat służby.

„Dla mnie zawsze chodziło o to, by czuć się komfortowo i kochać tam, gdzie jestem”, powiedział Irving. „Kocham to tutaj”. „Kiedy nadejdzie czas letni, wiem, że będziemy rozmawiać, ale nie ma mowy, żebym nigdzie zostawiła moją siódemkę”.

READ  Novak Djokovic – Rafael Nadal „Najważniejszy mecz ostatnich 10 lat” – Heinemann przeciwko French Open

Oczywiście numer 7 to Kevin Durant. Irving i Durant podpisali kontrakt z Brooklynem w 2019 roku.

„Dla mnie poczucie naszego zespołu jest takie, że chcemy zbudować tutaj dziedzictwo i mieć coś trwałego” – powiedział Irving. „Nie zbieramy się zbyt szybko, a potem widzimy, co się stanie. Ale zrobimy co w naszej mocy”.

The Nets grają w Heat w Miami w sobotni wieczór, po czym wracają na Brooklyn na mecz u siebie z Charlotte Hornets. Będzie to pierwszy mecz Irvinga u siebie od 7 czerwca, drugiego meczu półfinału Konferencji Wschodniej z Milwaukee.

Irving powiedział, że chociaż docenia Adamsa za zniesienie mandatu, nadal uważa, że ​​jest jeszcze więcej do zrobienia.

„Jak powiedziałem od początku tego wszystkiego, tak naprawdę nigdy nie chodziło o mnie” – powiedział Irving. „Wszelkie specjalne przywileje lub wyjątki, myślę, że jest wiele osób, które borykają się z prawdziwymi konsekwencjami braku szczepień. Nie sądzę, aby mówiono o tym wystarczająco w odniesieniu do kluczowych pracowników i osób na pierwszej linii. To cała społeczność nas, którzy naprawdę chcą, abyśmy stali razem.”

Durant powiedział dziennikarzom w piątek, że cieszy się, że stanowisko Irvinga jest za nimi.

„To długi czas,” powiedział Durant. „To ekscytujący czas dla fanów Brooklyn Nets i fanów Nowego Jorku, aby zobaczyć jednego z nas z powrotem na parkiecie w domu. To wiele znaczy dla naszego zespołu, cieszymy się z powrotu i nie możemy się doczekać silnego zakończenia sezonu”.

Przy 38-35 Nets są rozstawionymi na 8 miejscu na Wschodzie, a Toronto trzykrotnie przegrywa z drużyną (Raptors remisują z Cavaliers, ale Cleveland ma remis). Brooklyn również ma tylko pół gry przewagi nad Hornets i 1½ przewagi nad Atlanta Hawks.

Sześć z ostatnich dziewięciu meczów Nets u siebie – i jedno z meczów drogowych w Madison Square Garden z New York Knicks – więc zespół ma nadzieję, że powrót Irvinga do składu w pełnym wymiarze czasu się opłaci.

READ  Bears zajmują pierwsze miejsce w drafcie NFL 2023 po tym, jak Teksańczycy wycofali się z zamieszania w ostatniej chwili z Colts

„Każdy mecz wydawał się tak ważny w ostatnich 20 meczach, w zeszłym miesiącu. Wchodzenie i wychodzenie nie pomogło mi pod względem ciągłości i posiadania graczy w drużynie i poza nią. Myślę, że na pewno dałoby nam to szansę , ale w końcu może nas wyrwać z naszej mentalności w grze typu „zrób albo zgiń” – powiedział Irving.

„Każdy mecz, wszyscy są skoncentrowani … Pozwolę sobie nazwać rzeczy po imieniu, jesteśmy na ósmym miejscu i wybrani na dwóch zawodników. Jeśli to nie jest prawdziwy dowód na poziom talentu, jaki mamy w tej drużynie, nie wiem Nie wiem, co to jest. Doceniam szacunek. Ale szczerze mówiąc, budowanie ciągłości zajmuje trochę więcej czasu i wykorzystujemy te gry i czas na ćwiczenia, ale zrobimy co w naszej mocy, aby żyć z wynikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *