Laker ujawnia zdjęcia z nowej gry „Silent Hill”?

Leczenie spadło z ciosem od Alan Wake Powiązane informacje w ramach dwunastej rocznicy gry. Wraz z nowościami Alan Wake 2I Remastered Alan Wake Nadejdzie na Nintendo Switch. Oprócz tych, którzy na to czekali Alan Wake serial telewizyjnyJednak Remedy w końcu udało się zawrzeć umowę, aby urzeczywistnić serię.

Na początek zostaną wydane Epic Games Publishing i Remedy Remastered Alan Wake Pojawi się na Switchu za pośrednictwem Nintendo eShop tej jesieni. Wersja Switch będzie wyłącznie cyfrowa i będzie działać natywnie na urządzeniu. Więcej informacji o porcie pojawi się w najbliższych miesiącach.

Jeśli chodzi o serial telewizyjny Alan Wake, Remedy połączył siły z AMC, aby w końcu ożywić serial. Według dyrektora ds. komunikacji firmy Remedy, Thomasa Puha, Klimatyzacja ma jeszcze „daleką drogę” przed rozpoczęciem produkcji, ale przynajmniej jest to dobry punkt wyjścia.

Wreszcie Remedy zaryzykował Alan Wake12. rocznica wypuszczenia nowego wideo, a także nowy koncept artystyczny w przyszłości Alan Wake 2! “Wszystko z teraz budzę się 2 Rozwój idzie naprawdę dobrze. „Jesteśmy głęboko zajęci produkcją, mamy dużo materiału i można w nią grać” – powiedział Sam Lake z Remedy.

Istnieją jednak pewne przeszkody dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej z gry Później tego lata. „Ale rozmawialiśmy przez ostatnie dwa miesiące i podjęliśmy decyzję tutaj, w Remedy, wraz z naszym wspaniałym wydawcą Epic Games, że nie pokażemy niczego wielkiego tego lata”.

„Stworzenie odpowiedniego, dopracowanego demo lub zwiastuna wymaga wiele wysiłku i może zająć kilka miesięcy pracy, która może cofnąć rozwój” — kontynuuje Lake. „Czujemy, że nadal rozwijamy się i chcemy mieć pewność, że tworzymy najlepszą i pierwszą grę survival horror dla Remedy. Nie chcemy odciągać zespołu od tego skupienia, więc będziemy nadal iść naprzód i zapewniać wspaniałe wrażenia z gry, niestety trzeba będzie trochę poczekać.Na demo i zwiastun.

READ  Elden Ring: YouTuberzy znajdują wyczyny w runach hodowlanych

Tymczasem Remedy ujawniło sztukę wspomnianej koncepcji, którą możecie zobaczyć poniżej. Alan Wake 2 W przygotowaniu na 2023 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *