Legacy otrzymuje zmianę tytułu od Jamesa Gunna

Rzucić dziedzictwo. James Gunn ujawnił, że jego nowy film o Supermanie będzie nosił tytuł po prostu Nadczłowiek„Kiedy skończyłem pierwszą wersję scenariusza, nazwałem film Superman: Dziedzictwo” – napisał w poście z okazji pierwszego dnia zdjęć. Zanim zamknąłem ostateczną wersję roboczą, było jasne, że tytuł brzmiał Superman. Udajemy się do Ciebie w lipcu 2025 r.”

Oprócz postu udostępnił zdjęcie logo Supermana z filmu, który nosił wcześniejszy tytuł Superman: Dziedzictwo. Pył śnieżny na logo nawiązuje do sceny rozgrywającej się w Twierdzy Samotności, fortecy Supermana na biegunie północnym.

NadczłowiekBył to oczywiście tytuł wpływowego filmu z 1978 roku, w którym wystąpił Christopher Reeve, w reżyserii Richarda Donnera. (Chociaż był również znany jako Superman: Film.)

David Corenswet wciela się w Clarka Kenta/Supermana, a Rachel Brosnahan w tę rolę Codzienna planeta Dziennikarka Lois Lane. W obsadzie znalazł się także Nicholas Hoult w roli klasycznego złoczyńcy Lexa Luthora. Film miał już wcześniej tytuł Superman: Dziedzictwo.

Warner Bros. ustalił Premierę filmu zaplanowano na 11 lipca 2025 r., co będzie pierwszym solowym projektem Supermana od ponad dziesięciu lat po projekcie Zacka Snydera. człowiek ze staliW którym występuje Henry Cavill.

W obsadzie znajdują się Skylar Gisondo (Jimmy Olsen), Sara Sampaio (Eve Schumacher), Edie Gatheje (Mr. Terrific), Terrence Rosemore (Otis), Anthony Carrigan (Metamorpho), Isabella Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Jay Gardner), i Marii. Gabriela de Faria (inżynier).

Gunn pisze i reżyseruje ten film. „Całkowicie utożsamiam się z Supermanem, ponieważ jest on wszystkim, czym jestem” – powiedział Gunn. Reporter z Hollywood ostatni rok. „To outsider, który czuje się kosmitą, ale jest też insiderem, bo jest pieprzonym Supermanem. I właśnie tak się czuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *