LINE: Zapowiedź Monster Rancher na iOS i Androida

LINIA .firmaWe współpracy z Koi Tecmoogłoszony Czcionka: Monster Ranchernowa gra w Ranczer potworów Seria ma zostać wydana na iOS i Androida w 2022 roku w Japonii.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem LINE Corporation:

  • Hodowla potworów z przeszłości powraca – Trenuj i wzmacniaj wiele unikalnych potworów jako nowy hodowca, a następnie dąż do zwycięstwa w turniejach. Za bardzo rozpieszczaj swoje potwory, a mogą spóźnić się na trening – ale naciskaj je zbyt mocno, a mogą uciec! Jako hodowca, ciesz się hodowaniem zwierząt na swój własny sposób, jednocześnie rozumiejąc ich kompetencje i kondycję.
  • Twoje ulubione potwory rodzą się w najnowszej grafice – Szkolenie potworów bojowych z Ranczer potworów I Potworny hodowca 2, odrodzony w najnowszej grafice. Unikalne nowe potwory Czcionka: Monster Rancher również się pojawi.
  • Unikalne nowe funkcje – Dodano kilka nowych funkcji, takich jak możliwość wysyłania odradzanych potworów na ekspedycje do różnych lokalizacji, a także tworzenie drużyn złożonych z wielu potworów, które rywalizują w rankingowych bitwach hodowlanych.
  • Nowe metody generowania potworów – Twórz potwory nowej generacji, unikalne dla LINE. Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.

Obejrzyj zwiastun reklamowy poniżej. Odwiedź oficjalną stronę internetową tutaj.

READ  Recenzja roweru szutrowego Trek Domane + SLR9 - Ars Technica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *