WNBA Draft 2022 – najwyższy wynik Indiana Fever, Atlanta Dream, Washington Mystics

ten Projekt WNBA 2022 Wiele będzie oceniane na podstawie kwoty Gorączka w Indianie Nie poprawił się po zdominowaniu pierwszej rundy z czterema wyborami. Gorączka miała ogółem siedem typów, a gracze, którzy zapewnili sobie miejsce na liście, mieliby okazję zostać twórcami zmian dla franczyzy, która nie była w fazie playoff od 2016 roku.

Przy tak wielu typach w poniedziałek, nie jest niespodzianką, że Fever prowadzi w wynikach draftu WNBA ESPN. Indiana rzucił jedną podkręconą piłkę do większości prognostów, przejmując strażnika Stanford Cardinal Lexi Hall W pierwszej rundzie. Ale Team Fever chce graczy, którzy będą głodni, aby coś zmienić, a Hull ma taką osobowość na boisku.

Chociaż dla niektórych zespołów była to pracowita noc, było Chicago Sky Byli tylko obserwatorem draftu, ponieważ obrońcy mistrzów WNBA nie mieli wyboru. ten Minnesota Linux I Feniks Merkury Cztery wybory między nimi, trzy z nich w trzeciej rundzie, więc te wybory mogą nie mieć większego znaczenia.

Jak podobały się drużynom Atlanta marzenie I Asy Las VegasKto dokonywał transakcji, aby uzyskać określone cele na dzień losowania, uczciwy poniedziałek? Działać Sophia Waszyngton Robisz właściwy krok w radzeniu sobie z wyborem nr 1?

Poniżej znajduje się projekt szacunków WNBA na 2022 r., wraz z ich rozbiciem.

gra

0:56

Emily Engstler dołącza do NaLyssy Smith, która została wybrana jako 4 miejsce przez Indiana Fever.

Antologia: 2. Nalisa Smith, Baylor, P.F.; 4. Emily Engstler, Louisville, P.F.; 6. Lexi Hall, Stanford, S. Germain; 10. Królowa Agbo, Baylor, C; 20. Przeznaczenie Henderson, Karolina Południowa, PG; 25. Amecia Williams wakacjeStan Jackson, C.; 34. Ali BatbergIndiana, Saint-Germain

General Manager Lin Den powiedziała, że ​​chce młodych, energicznych graczy, którzy potrafią się bronić i wygląda na to, że to ma. Hull był niespodzianką jako trzeci z czterech typów gorączki w pierwszej rundzie, ale Dunn wyraźnie wierzy w jej silnik. Hal przewodził kardynałom w rabunkach (78) w tym sezonie. Smith i Igbo są kolegami z drużyny Baylora od czterech sezonów, więc wprowadzają harmonię. Zawsze w ruchu Engstler jest siłą defensywną i gra tak, jakby rywalizowała o Dunna.

READ  Ranking Tygodnia Fantasy Football 10: śpiący, startujący, siadający | Rashad White i Andell Robinson

Nawet po świetnym występie w Final Four, Henderson przeszedł do drugiej rundy. Ale jeśli potrafisz zrobić listę, Henderson również gra w obronę, której szuka Fever. Trudno byłoby Williams-Holliday zapewnić sobie miejsce na liście, ale jej wybór jest impulsem dla HBCU na całym świecie.

Antologia: 1. Ryan Howard, Kentucky, SG; 15. Naz HelmonMichigan, PF

The Dream był pod nowym kierownictwem i nowym sztabem szkoleniowym, wiedzieli, kogo chcą w Howard i byli gotowi na wymianę. Howard musi nabrać energii, aby zobaczyć, jak bardzo wierzy w nią, aby to zrobić. To ogromna spuścizna, która powinna być wyborem nr 1, a Howard ma potencjał, by zdobyć tę rolę. Trenerka New Dream Tanisha Wright była wysoko ceniona za swoje przywództwo i obronę jako zawodnik WNBA i powinna być wspaniałym mentorem dla Howarda.

Choć Helmon była tak świetną zawodniczką w college’u, jej selekcja w drugiej rundzie podkreśla, że ​​drużyny WNBA mają obawy dotyczące jej rozmiaru i zasięgu strzelania. To, czego nie mogą w pełni zmierzyć, to jej serce i dojrzałość – obie są poza zasięgiem. Te cechy powinny pomóc jej zabezpieczyć miejsce na liście i udowodnić, że może nadal dodawać do swojej gry.

Antologia: 3. Shakira Austin,Ole Miss, C; 14. Kristen WilliamsOcon, Saint-Germain

Handel z Mystics zadziałał: poradzenie sobie z wyborem nr 1 nadal daje im gracza premium w Austin, który jest nieograniczony, jeśli stale postępujesz jako zawodowiec. Waszyngton dostał również dodatkową opcję wyboru Williams, która ma na swoją korzyść rodowód UConn.

Wiele powiedziano o awansach Williamsa w college’u, ale osiągnięcia byłego Husky’ego w lidze nie są imponujące. W Waszyngtonie może prosperować bez zbytniej presji.

gra

1:22

Washington Mystics korzysta z trzeciego wyboru w drafcie WNBA, aby wybrać Shakirę Austin Ole Miss.

Antologia: 9. Ray Burrell, TN, SG; 16. Keanna Smith, Louisville, S. Germain; 19. Olivia Nelson Ododa, Ocon, C; 27. Amy AtwellHawaje, SF

READ  Anioły osiągają najdłuższy home run Shohei Ohtaniego w sezonie MLB 2023

Z rozczarowania brakiem awansu w zeszłym roku pojawiły się iskry. Ale poza sezonem wykonali kilka dużych ruchów, zdobywając Liz Camp I Shenedy Carteri być może wypełnić niektóre potrzeby projektem. Burrell ma dobry rozmiar i umiejętności skrzydłowe, a Smith i Nelson-Ododa mają doświadczenie w Final Four.

Atwell, zawodnik roku Big West, zasługuje na uwagę w obozie. Może nie wszystkie są na liście, ale Sparks w pełni wykorzystał swoje strony rekrutacyjne.

Antologia: 5. Nayara Sabali, Oregon, P.F.; 18. Lorella CobagGeorgia Tech, P.F.; 29. Seka Kony, Mali, Kalifornia

Liberty potrzebowało rozmiaru i siły w środku, a oni to dostali. Sabali, jeśli potrafi zachować zdrowie, jest wszechstronnym dodatkiem, który nowojorscy Rangersi mogą wykorzystać jako kolejny cel.

Cubaj był podstawą pierwszego sukcesu obronnego Georgia Tech. Connie odeszła później, niż wielu się spodziewało, ale ma dopiero 19 lat i może zostać graczem w przyszłości Liberty.

gra

1:57

Atlanta Dreamcatcher wybrała Rhyne’a Howarda z Kentucky jako pierwszy wybór w WNBA Draft 2022.

Antologia: 12. Nia Clawden, Michigan, SG; 24. Jordan LewisBaylor, PG; 36. Kiara SmithFloryda, Saint-Germain

Clawden jest dobrym strzelcem, a Lewis jest bardzo dobrym dystrybutorem. Zawsze jest to gra liczbowa z listą, ale uzyskanie większej głębi w osłonie jest pozytywne dla słońca. Smith jest wyborem na przyszłość, ponieważ podczas marcowych mistrzostw SEC doznał kontuzji kolana kończącej sezon.

Antologia: 7. Weronika Burton, NW, PG; 30. Jasmine Dicky, Delaware, S. Germain; 31. Jazz BondPółnocna Floryda, PF

Biorąc pod uwagę wszystkie wybory Wings w ciągu ostatnich dwóch lat, nie mają zbyt wiele miejsca na liście. Ale dostali dobry wynik tylko dzięki wyborowi Burtona. Najlepszy Defensive Player of the Year w Wielkiej Dziesiątce trzykrotnie zwiększa wytrzymałość peryferyjną na tym końcu pola, której potrzebują skrzydła.

Dickie i Bond to dwa typy graczy, których naprawdę chcesz mieć większą szansę na złapanie, ale załamanie liczb w składzie jest bolesne.

Antologia: 17. Elisa Konana, Karolina Północna, C; 21. Evinę Westbrook, UConn, PG; 33. Jade Melbourne, Australia, PG

READ  Troy Vincent nie wyklucza przełożenia meczu Patriots Bills

Cunane to prawdopodobnie najlepsza strzelanka za 3 punkty na pozycje w drafcie. Chociaż wślizgnęła się do drugiej rundy, ma duży potencjał, aby znaleźć drogę do WNBA, jeśli uda jej się uzupełnić skład Storm.

Niektórzy uważają, że Westbrook może znacznie wzrosnąć, mając 6 stóp wzrostu i zdolność do bycia opiekunem kombinacji. Jest zawodniczką, która zawsze gra ostro, a to może mieć znaczenie. Melbourne ma 19 lat i prawdopodobnie będzie wyborem na przyszłość.

Antologia: 8. Mia Hollingshead, Kolorado, P.F.; 11. Kirstan Bell, Florida Gulf Coast, St. Germain; 13. charyzma kursora, LSU, PG; 23. Aisha Shepard, Virginia Tech, S.G.; 35. Faustin EvoaLSU, C

Ta ocena może być nieco odpychająca, ale sprowadza się do tego: as zawarł w niedzielę umowę z Minnesotą na typy #8 i #13; Czy w pełni wykorzystali te wybory? Jeśli Hollingshead okaże się tak dobry, jak myślą Asy, to tak. Jeśli nie, oszacowanie może być zbyt dokładne.

Rozmiar dzwonka na obwodzie powinien być dobrym wyborem. Hollingshed, Pointer, Sheppard i Aifuwa mieli po 5 lat, więc dojrzewają, chociaż jest mało prawdopodobne, że wszystko przetrwa.

Antologia: 22. Kayla Jones, stan NC, sf; 28. Hannah SjervinDakota Południowa, Kalifornia

Wymieniając liczbę 8 i 13 typów z typami Aces z 2023 r., Lynx jasno dał do zrozumienia, że ​​ten draft nie będzie dla nich wielkim czynnikiem. Ma to sens, biorąc pod uwagę ograniczoną przestrzeń na okładkę. Jones i Cervin to ciężko pracujący zawodnicy, którzy mieli świetne sezony w college’u, a stan Karolina Północna zaliczył aż 16 Elite Eight i South Dakota. Obydwaj zasługują na przyjrzenie się obozie, ale każdemu z nich trudno byłoby się tam dostać. Lista.

Antologia: 26. Maya Dodson, Notre Dame, P.F.; 32. Massey WilliamsIUPUI, C

Merkury znajduje się w podobnej sytuacji jak Lynx i niewiele oczekuje się od tego projektu. Oba typy Phoenix były w trzeciej rundzie. Gdy Britney Greiner przebywała w Rosji przez czas nieokreślony, pomyślałem, że Mercury wybierze dorosłych swoimi typami, a zarówno Dodson, jak i Williams mieli naprawdę dobre sezony. Ponownie, wyniki list byłyby wysokie, ale przynajmniej oba mogą zaspokoić potrzebę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *