Kontuzja Tima Patricka: Patrick w praktyce zrywa ACL; robić na sezon

Modernizacja: Wróciły wyniki MRI potwierdzające uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego Tim Patrick Jego sezon kończy się, zanim się zacznie. Będzie mógł się zrehabilitować i przygotować na czas do następnego sezonu, więc upewnij się, że Wykrzycz mu na Twitterze Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Patrick nie był jedynym graczem, który przegrał dzisiaj z Denver z powodu poważnej kontuzji kolana. biegać z powrotem DeMaria Crockett Również Uszkodził więzadło krzyżowe przednie pod koniec sezonu. Robak mocno ugryzł dziś zespół.


Oryginalna historia: Szeroki odbiornik Tim Patrick zszedł niezgrabnie po odebraniu podskoku. Wysiadł i został zabrany na boisko, a trenerzy zwrócili szczególną uwagę na jego prawe kolano.

Jeśli kontuzja jest poważna, będzie to ogromny cios dla Denver Broncos Sezon, w którym Patrick jest zamkiem jako drugi wybór drużyny za nim Cortland Sutton. W listopadzie ubiegłego roku Patrick podpisał trzyletni kontrakt o wartości 34 milionów dolarów.

Patrick do tego momentu ciężko trenował. Zespół napisał nawet na Twitterze przyjęcie z lądowania z Russell Wilson minut przed kontuzją.

Utrata Patricka byłaby ogromnym ciosem dla ataku.

READ  Saunders przedstawia nowy zestaw na rok 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.