Liniowy obrońca Eagles, Saquon Barkley, jest „na zawsze wdzięczny” fanom Giants

FILADELFIA – Saquon Barkley cieszy się z nowego startu w Philadelphia Eagles, ale podczas wprowadzającej konferencji prasowej spędził trochę czasu, omawiając swój czas spędzony w New York Giants i sposób, w jaki wszystko się skończyło.

„Fani Giants, którzy poczuli się zranieni moim odejściem, nie mam nic poza szacunkiem dla tych wszystkich mężczyzn i wszystkich tych kobiet” – powiedział. „Fani przez ostatnie sześć lat byli niesamowici dla mnie i mojej rodziny, tworząc tak wiele wspomnień. Naprawdę nie sądzę, że poradziłem sobie z tym we właściwy sposób w mediach społecznościowych. Myślę, że mogłem się właściwie pożegnać. ogłosił, że wszystko było dość gorączkowe.

„Ale zawsze będę wdzięczny fanom Giants, jestem im bardzo wdzięczny, ale niestety NFL to biznes i udało mi się dotrzeć do miejsca, w którym wiem, że mogę tu przyjechać, mogę rywalizować , mogę wygrać, mogę pozostać blisko domu.” „Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu”.

NFC East zostało mocno wstrząśnięte, gdy pierwszego dnia bezpłatnej agencji Eagles zgodzili się na trzyletni kontrakt z Barkleyem o wartości 37,5 miliona dolarów. Barkley podczas swoich sześciu sezonów w Nowym Jorku zgromadził ponad 7200 jardów w zawodach uniwersalnych i wystąpił w dwóch meczach Pro Bowl.

Barkley (27 l.) grał w zeszłym sezonie na zmodyfikowanym tagu franczyzowym, co zarobiło mu 10,1 miliona dolarów po tym, jak obu stronom nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie długoterminowej umowy. Ostatecznie Giants zdecydowali się nie używać tego tagu ponownie w tym roku za 12,1 miliona dolarów, co pozwoliło mu na trafienie do bezpłatnej agencji.

READ  NAJWAŻNIEJSZE CECHY: Andy Ruiz Jr. upuszcza Luisa Ortiza trzy razy, wygrywając decyzją

Orły nadlatują. Chociaż przyznał, że dziwnie jest widzieć siebie i swoją córkę w strojach Eagles, Barkley powiedział, że jest „bardzo szczęśliwy”, że ma możliwość przebywania blisko domu – dorastał w Pensylwanii i pochodzi z Pensylwanii. Stanowy ałun – z pominięciem jego strony biznesowej.

„Mam wrażenie, że w ciągu ostatnich kilku lat wiele osób zwracało się do mnie w sprawie oznaczenia mnie lub rozmowy o kontrakcie… a teraz wszystko jest już gotowe. Strona biznesowa zniknęła i możemy skupić się na tym, co najważniejsze. najważniejsze” – powiedział.

Barkley powiedział, że pod pewnymi względami znów czuje się jak starter i że wznowienie gry na tym etapie jego kariery przyniesie korzyści. Wskazał wszystkich silnych graczy, z którymi będzie współpracował, w tym rozgrywającego Jalena Hurtsa oraz przyjmujących AJ Browna i DeVontę Smitha, i zauważył, że przed nim produktywne lata, zanim rozpocznie swój siódmy sezon w NFL.

Powiedział: „Czuję, że jestem wyjątkowym graczem. Czuję, że wciąż mam wiele do zaoferowania i mam wiele do udowodnienia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *