Mankind Divided będzie dostępne za darmo na PC w tym tygodniu

Osoba po prawej stronie trzyma odpowiednio ubranego żołnierza, pośrodku egzemplarz Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

zdjęcie: Eidos-Montreal/Kotaku

W sklepie Epic Games Store co tydzień dostępne są bezpłatne gry, przy czym niektóre bezpłatne gry są lepsze od innych. Na przykład, Jedna z darmowych gier stycznia Była to doskonała przygodowa gra akcji autorstwa dewelopera Eidos-Montréal strażnicy GalaktykiPodczas gdy luty był świadkiem Para Upadł Gry kosztują 0 USD. W tej chwili jedną z dostępnych bezpłatnych gier jest fantastyczna gra RPG science-fiction z 2016 roku, Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Czytaj więcej: Czas wrócić Były bógSeria Kick-Ass Cyberpunk

Jeśli jesteś Udaj się do sklepu Epic Games Store Teraz możesz zdobyć pierwszoosobową strzelankę z ukrycia od Eidos-Montréal z pięciopalcową zniżką. Wszystko czego potrzebujesz to konto i bum, ten gwiezdny klejnot jest Twój. To nie jedyna gra, którą możesz otrzymać za darmo, ponieważ EGS zajmuje się także dystrybucją surrealistycznej gry logicznej most Za 0 dolarów. Obie gry będą dostępne za darmo do 21 marca.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości Jest to kontynuacja filmu z 2011 roku Ludzka rewolucja. Po raz kolejny wcielisz się w rolę superhakera Adama Jensena, którego zadaniem jest zdemaskowanie Iluminatów, ogromnej korporacji kontrolującej wszystko za kulisami. Gra łączy w sobie elementy strzelanek FPS, skradanki i systemów RPG w pakiecie, który został uznany zarówno przez krytyków, jak i fanów za doskonałą, wciągającą symulację. KotakuSpecjalna recenzja Podzielał to zdanie, mówiąc, że niezależnie od niepowodzeń, jakie poniosła gra, przeważa nad nimi złożony taniec pomiędzy jej mechanikami:

Mimo różnych wad… Ludzkość jest podzielona Pozostaje godną kontynuacją Ludzka rewolucja I to jest jeden z najwyraźniejszych znaków, że immersyjna symulacja powróciła na szczyt rynku gier. […] Nadal gram i im więcej gram, tym więcej zabawy. Mógłbym prosić o trochę więcej.

Czytaj więcej: Wskazówki dotyczące gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Gdy nadejdzie 21 marca, te dwie gry zostaną zastąpione symulatorem wędkarstwa w otwartym świecie Expansive Worlds. Zew Dzikich: Łowca Przygodowa powieść wizualna akcji od Terrible Posture Games Niezwyciężone Dary: Wigilia KukurydzianaObydwa będą dostępne od 21 do 28 marca.

READ  Valorant na PS5 nie będzie obsługiwał celowania żyroskopowego, aby gracze Xbox nie byli postawieni w niekorzystnej sytuacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *