Lista zwycięzców nagród Critics’ Choice Awards 2022 – aktualizacja na żywo – ostateczny termin

Dwudziesty siódmy rocznik Nagrody Krytyków Jest teraz dystrybuowany w Los Angeles, a Ostateczny termin aktualizuje zwycięzców w miarę ich ogłaszania. Sprawdź poniższą listę i zaktualizuj aktualizacje.

Jessica Chastain wygrywa nagrodę dla najlepszej aktorki w Searchlight Oczy Tami Faye Will Smith podążył za nim z nagrodą dla najlepszego aktora dla Warner Bros. Król Ryszard. Kiedy moja ostatnia rozmowa trwała trochę, play-offy się poprawiły. „Najlepszy aktor powinien mieć więcej czasu” – powiedział Smith ze śmiechem. „Po prostu mówię.”

Smith również wygrał w tej kategorii Na rozdaniu nagród BAFTA wcześniej tego dnia.

Troy Kutser zdobył dziś swoją pierwszą nagrodę filmową, aktor drugoplanowy Apple coda, Następnie Ariana Debus objęła współaktorkę Historia po zachodniej stronie. Obaj zdobyli również dzisiaj nagrody BAFTA.

Maria Bakalova wysyła przesłanie solidarności z narodem Ukrainy: Nagrody Krytyków wyboru

„Belfast”
Everetta

Belfast Wygrała nagrodę aktorską, a Judd Hill z Focus Features również zdobył CCA dla Młodego Aktora/Aktorki. Odbierając nagrodę aktorów, gwiazda Jamie Dornan powiedział: „Jako mieszkaniec Belfastu nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważne jest opowiedzenie historii o miejscu, o którym ludzie naprawdę nie mają pojęcia. …bez upolitycznionego lub wojskowego w obiektywie, widząc to oczami rodziny — do czego wszyscy możemy się odnieść na Ukrainie, rodziny przechodzące przez te trudności”.

Ted Lasso Miałem świetną noc. Apple TV+ zdobył nagrodę dla najlepszego serialu komediowego, a Jason Sudeikis zdobył nagrodę dla najlepszego aktora. Serial Hannah Waddingham i Brett Goldstein otrzymali nagrody telewizyjne dla aktorki drugoplanowej i aktora.

„Ted Lasso”
+ Apple TV

Przed Winningham Comedy Award za Teda Lasso. „Z Londynu powiedziała: „Nasi piękni bracia i siostry – a przede wszystkim dzieci – na Ukrainie, które są teraz całkowicie zdziesiątkowane przez ten zgniły potok nadużyć”. „Proszę, myśl o nich jak najwięcej i daj jak najwięcej. Zatrzymaj się, proszę.”

Jane Smart wygrywa nagrodę dla najlepszej aktorki w komedii dla HBO Max Hacki. Ona i Sudeiki też Zdobył Emmy W zeszłym roku, tak jak ja Ted Lasso do serialu komediowego.

Kalendarz rozdania nagród 2022 – daty rozdania Oskarów, SAG, BAFTA i nie tylko

biały lotos Murray Bartlett i Jennifer Coolidge zdobyli dwie pierwsze nagrody wieczoru – aktora i drugoplanowa aktorka w limitowanym serialu – dla HBO.. Kieran Culkin wcielił się w rolę drugoplanowego aktora w serialu dramatycznym Dziedziczenie, Następnie pojawił się serial „Sarah Snook” ze zwycięstwem „aktorki asystującej”.

Michael Keaton wygrywa nagrodę dla najlepszego aktora w serialu limitowanym dla Hulu Dubczek.

Stowarzyszenie Wybór Krytyków

dotychczas, TEd Lasso Prowadzi pole z czterema zwycięstwami. Belfast Dziedziczenie A ten biały lotos Są jedynymi innymi zwycięzcami wśród filmów i programów telewizyjnych. HBO ma sześć zwycięstw, a Apple TV+ ma cztery zwycięstwa, w tym jedno dla Apple Original Films. Focus Features Warner Bros. i Netflix mają dwa.

Taye Diggs i Nicole Byer prowadzą transkontynentalną imprezę z Fairmont Century Plaza, podczas gdy gwiazdy zbierają się w Londynie w hotelu Savoy na nocnym wieczorze, który ma być integralną częścią programów telewizyjnych.

Belfast A Historia po zachodniej stronie jazdy w tym roku Kandydaci do filmuKażdy otrzymał 11 nominacji. Obaj osiągają najlepszy obraz, wraz z Coda, Nie szukaj, Dion, King Richard, Pizza z lukrecją, Robot Nightmare, Dog Power A Tik… bum! To prawie Odzwierciedla listę Oscarów Best Pic, tylko z Tik… bum! Nie rywalizuj o Oscara.

Zdobywca nagrody Emmy Dziedziczenie jazdy w tym roku Kandydaci telewizyjni z ośmioma.

siniaki Producent i reżyser Halle Berry Zobacz Jej nagrodę Od Issy Ray dziś wieczorem. „Dokładnie znałem moc tej historii, ponieważ powiedziałem, że jeśli przeżywasz trudne chwile, jeśli sprawia ci to dyskomfort podczas oglądania tej historii, wyobraź sobie, że jesteś kobietą, która żyje tą historią”. potworna kula – powiedział zdobywca Oscara. „Naprawdę musimy widzieć siebie nawzajem, bez względu na to, jak nieprzyjemnie sprawia nam to, że przestajemy osądzać i wskazywać liczby, ale zamiast tego znaleźć empatię i empatię dla innych”.

Otrzymano Billy Crystal Nagroda za całokształt twórczości Od Jimmy’ego Kimmela dziś wieczorem. „Pierwszym śmiechem, jaki kiedykolwiek się śmiałem, było paliwo, które mój silnik nadal pali do dziś” – powiedział. „Dedykuję tę nagrodę tym wspaniałym ludziom w naszym salonie w Long Beach na Long Island”.

Sześciokrotny zdobywca nagrody Emmy mówił także o sprawach zagranicznych, mówiąc: „Modlę się, aby jakoś w tej części świata znów był śmiech i radość”.

Nagrody Critics’ Choice Awards 2021 nie są powszechnie uważane za barometr potencjalnych losów Oscarów, z ich bardziej populistycznymi skłonnościami, ale beduin W zeszłym roku zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i poszedłem strzelić Oscar dla najlepszego filmu. Reżyserka Chloe Chow zdobyła nagrody CCA za najlepszą reżyserię i najlepszy scenariusz adaptowany.

Stowarzyszenie Critics’ Choice – proszę bez apostrofu – wręcza nagrody. impreza Pierwotnie planowano to na 9 stycznia, Data opuszczona, kiedy NBC anuluje Złote Globy 2022 – ale Przeniesiony do dzisiejszej nocy Wraz z rozpowszechnieniem się wariantu Covid Omicron. (Globy impreza nietelewizyjna Wreszcie w tym dniu.)

Oto zwycięzcy ogłoszeni do tej pory podczas 27. dorocznych nagród Critics’ Choice Awards:

Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Michael Keaton – Dubisek (Hulu)

Najlepszy serial komediowy
Ted Lasso (Apple TV +)

Najlepsza komedia specjalna
Bo Burnham: Wewnątrz (Netflix)

najlepsza oferta
Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem (HBO)

Najlepszy film telewizyjny
Oslo (HBO)

Najlepsza seria animowana
co jeśli…? (Disney +)

Najlepsza seria obcojęzyczna
Gra kałamarnica (Netflix)

Najlepsza aktorka w serialu komediowym
Jane Smart – Hacki (HBO Max)

Najlepszy aktor w serialu komediowym
Jason Sudeikis – Ted Lasso (Apple TV +)

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym
Sarah Snook – Sukcesja (HBO)

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym
Kieran Culkin – Sukcesja (HBO)

najlepszy aktor
Will Smith – Król Ryszard

Najlepsza aktorka
Jessica Chastain – oczy Tami Fey

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym
Hannah Waddingham – Ted Lasso (Apple TV +)

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym
Brett Goldstein – Ted Lasso (Apple TV +)

najlepsze aktorstwo
Belfast

Najlepszy młody aktor/aktorka
Dobre Wzgórze – Belfast

Najlepsza aktorka drugoplanowa
Ariana Deboss – West Side Story

Najlepszy aktor drugoplanowy
Troy Kotsur – Koda

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Jennifer Coolidge – Biały lotos (HBO)

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym
Murray Bartlett – Biały lotos (HBO)

READ  Chris Rock żartuje, że „poklepał Suge Smitha” po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *