Los Angeles Rams 'Cooper Kup i Green Bay Packers’ Downte Adams zostali jednogłośnie wybrani do zespołu AB NFL All-Pro Team.

Nowy Jork – Pięciu graczy, w tym dynamiczni łapacze Miedziana fabuła i Tawante Adams, Associated Press 2021 Jednogłośne wybory dla NFL All-Pro Group.

Indianapolis Golds, wraz z Los Angeles Rams Cup i Green Bay Packers Adams, otrzymają w piątek głosy od 50 członków ogólnokrajowego zespołu medialnego, który będzie nadal transmitować ligę. Jonathan Taylor, Pittsburgh Steelers Edge Rusher DJ Watt I defensywny sprzęt Ramów Aaron Donald.

Podczas gdy Donald jest odwiecznym typem – trzykrotnym defensywnym zawodnikiem roku, który po raz siódmy w swoich ośmiu sezonach zawodowych – Watt jest w nim po raz trzeci. Zrównał rekord NFL dla worków z 22,5. Adams wygrywa po raz drugi, a pozostali dwaj są nowi w All-Pros. Gupta prowadził NFL w przyjęciach (145), odbierając jardy (1947) i połowy TD (16). Taylor pokonał osuwisko z odległością 1811 jardów i trafił 18 przyłożeń na ziemię, będąc dwoma odbiornikami.

– Oczywiście uznanie to zaszczyt i nie byłoby to możliwe bez moich trenerów i niesamowitych kolegów z drużyny, ale nagrody i wyróżnienia mnie nie motywują – powiedział Wat, który w niedzielę gra dla Steelers w Kansas City. – Konkuruje z nimi, to prawo i to miasto mnie napędza. Moi trenerzy i koledzy z drużyny motywują mnie i pomagają odnosić sukcesy, a bez nich nie zdobyłbym tego uznania.

Podobnie jak Donald, wielu graczy ponownie pojawia się w drużynie All-Pro, choć nie tak często, jak ofensywny DD. Rozgrywający w Green Bay Aaron Rodgers To już czwarty raz, gdy był w centrum Filadelfii Jason Gels – Jeden więcej niż jego brat, Chiefs Star Tight End Travis Gells. Lepiej niż oni: Prawy strażnik Dallas Zach Martin I Baltimore Place-kicker Justin Tucker O piątej.

Trzykrotny zawodnik All-Pros Golds w tym roku Dariusz Leonard, Barany Cornerback Jalan Ramsay I obrońca Steelersa Cam Hayward. Dwa razy All-Pros Browns Edge Rusher Miles Carret I obrona Tytanów Kevin Byrd.

READ  USA rozluźniają zasady kontroli zanieczyszczeń w przypadku emisji pojazdów

Wprowadzono pozostałych 14 2021 All-Pros. Podczas ataku z obrony opuściło 49 żołnierzy Trent Williams Nowicjusz w swoim 11. sezonie NFL dołączył do Ravens Tight End Mark Andrews, Prawo Buchanana Tristan Wirfs, Brownowie zwolnieni z aresztu Joel Pitonio I szeroki odbiornik 49ers Deepo Samuel. W bezpieczeństwie to linebackers Micah Parsons Dallas, jedyny nowicjusz w zespole, i D’Wondre Campbell Zielonej Zatoki; Cowboys Cornerback Trevan Dix; Bezpieczeństwo rachunków Jordan Boer; I pięć specjalnych grup: gracz z Las Vegas AJ Cole, Jets Kick Returner Proxton Ferrios, Kruki powracające z łodzi Devin Durney, slajdy drużyn specjalnych asa Jedi Gray I Golds Snapper długi Łukasza Rodos.

Williams, który przez dekadę był gwiazdą blokującym w Waszyngtonie, a teraz w San Francisco, jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującym graczem, ale nie jest rozpoznaniem wszystkich profesjonalistów.

„Czuję się bardziej komfortowo niż kiedykolwiek” – powiedział. Czuję się tak silny, jak zawsze. Czuję, że moje piłkarskie IQ jest w tym roku lepsze niż kiedykolwiek. To jest mój cel i zawsze był moim celem. Więc jeśli ten rok jest lepszy niż w ubiegłym, mam nadzieję. plan.”

READ  Chaos na brytyjskich lotniskach z powodu awarii ogólnokrajowego systemu granicznego

Niezwykle w zespole pojawia się nowicjusz, który wymazuje głosy. Parsons jest tak wyjątkowy, że jest uważany za silnego pretendenta do nagrody dla najlepszego obrońcy roku.

„Myślę, że to niezwykły zaszczyt”, był All-Pro. „To mówi o pracy i statusie, jaki włożyli we mnie Cowboys. Myślę, że to prawdziwe błogosławieństwo. Chce ci to utrudnić.

„Kiedy dostajesz rzeczy z wyprzedzeniem, myślę, że musisz nauczyć się, jak to podtrzymywać. Ludzie zawsze mówią, że będzie łatwiej, jeśli tam pojedziesz. Ale myślę, że jeśli tam pojedziesz, będzie to trudniejsze. Mam to, ale trudniej jest utrzymać się tam, niż się tam dostać.

Piard był zawodowcem w 2017 roku i teraz wraca na listę, gdy zdał sobie sprawę, że spadł na sezon 2020.

„Szczerze, to dla mnie wiele znaczy” – przyznał. „Robię dużo pracy poza sezonem, nie muszę być z drużyną na obozie treningowym, ale staram się przyjechać w przyszłym sezonie, aby grać jak najlepiej dla mojego zespołu.

„Dużo o tym rozmawiałem. W zeszłym roku nie czułem, że grałem najlepiej, więc mogłem wskoczyć z powrotem i zobaczyć pracę, którą wykonałem psychicznie i fizycznie”.

Piąty wybór kickerów NFL Tucker jest wysoki dla zespołu; Nikt inny na stanowisku nie został nazwany więcej niż trzema osobami.

Packers, Golds, Ravens, Rams i Cowboys mają po trzech All-Pros. Równie rozkłada się 14-osobowa konferencja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *