Losowanie Mega Millions w piątek o wartości 1,28 miliarda dolarów: zwycięskie liczby i nie tylko

W Teksas, zwycięzca 1 miliona dolarów lub więcej może pozostać anonimowy. W Arizona, zwycięzcy 100 000 USD lub więcej mogą zdecydować się na zachowanie anonimowości, ale ich miasto i obszar zamieszkania nie są poufne. W Kalifornia, Nazwiska zwycięzców są częścią publicznego rejestru. Niektóre stany, takie jak Michigan Nie pozwól na wiarę Dla loterii wielostanowych, takich jak Mega Millions lub Powerball.

Nie wszyscy zwycięzcy loterii muszą pojawić się na konferencji prasowej z dużym fałszywym czekiem i szerokim uśmiechem. Zgodnie z ustawą o otwartej rejestracji, Loteria Wisconsin Na życzenie publikuje nazwisko i miasto zwycięzcy. Wszelkie inne informacje, w tym wywiady w mediach, zależą od zwycięzcy.

Wygrałeś więc drugi największy jackpot w historii Mega Millions. Co teraz?

Nie potrzebujesz naszej porady Jachty, prywatne wyspy i luksusowe samochody, ale eksperci twierdzą, że zwycięzca powinien skorzystać z pomocy renomowanego prawnika, doradcy finansowego lub księgowego. Najpierw zrób swoje badania.

Doradztwo podatkowe jest ważne. Piątkowy zwycięzca mógł zabrać do domu 747,2 miliona dolarów jednorazowo lub 1,28 miliarda dolarów w rocznych ratach w ciągu 30 lat. Rząd federalny pobiera 24 procent z góry, a ty będziesz musiał także płacić podatki stanowe. Każdy wybór plasuje Cię w najwyższym federalnym przedziale podatku dochodowego, który obecnie wynosi 37 procent i ma wzrosnąć w przyszłości Kiplinger odnotowany w tym przewodniku Dla marzycieli loterii.

Przed zatrudnieniem powiernika lub innego doradcy finansowego Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów zaleca sprawdzenie przeszłości doradców, zwrócenie się o referencje, sprawdzenie statusu ich licencji i znalezienie informacji na temat ich historii zawodowej. Te zasoby są dostępne online.

Federalna Komisja Handlu doradza konsumentom W przypadku zwycięzców loterii znajdź prawnika specjalizującego się w dziedzinie odpowiadającej ich potrzebom, takiej jak podatki, fundusze powiernicze lub majątki, i uzyskaj rekomendacje od rodziny, przyjaciół, współpracowników lub grup społecznych. Wskazane jest, aby przed zatrudnieniem adwokata skonsultować się ze stanowymi i lokalnymi zrzeszeniami prawników.

READ  Awaria Reddit: Tysiące społeczności w sieci społecznościowej zgasły, by zaprotestować przeciwko kontrowersyjnej nowej polityce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *