Losowo: reklamy Kirby Nintendo były kiedyś odważniejsze

zdjęcie: Nintendo / przez VGArtAndTidbits

ten Kirby Seria znana jest z tego, że przemawia do wszystkich grup wiekowych, z jasnymi kolorami, przystępną rozgrywką i prostym faktem, że Kirby jest. okrągła i gąbczasta.

Z Kirby i zapomniana kraina Po jego premierze w tym tygodniu widzimy wiele ogłoszeń dotyczących nowego wpisu, w tym najnowszy zwiastun Wyróżnij wspaniałe „Carpi”. Ale reklamy Nintendo dla długo działającej serii nie zawsze były w słońcu i tęczy.

Jak podkreślono VideoGameArt & Tales Na Twitterze w 1995 r. Nintendo opublikowało dwustronicową reklamę Lawina Kirby’ego A Cykl marzeń Kirby’ego dla SNES. Ale ta reklama nie skupiała się na zabawnej i uroczej stronie Kirby’ego – zamiast tego była bardziej podobna do Kirby’ego, który ma zostać zarezerwowany w Metro Police Department.

Chociaż NOA jest zajęta udzielaniem Kirby gniewne oczyta reklama drukowana pokazała stronę postaci, którą rzadko, jeśli w ogóle, widzimy gdziekolwiek indziej, nawet odnosząc się do tej postaci jako „zmutowane pianki” i jego „próba”. uroczy!

To zdecydowanie niesamowita zapowiedź i jesteśmy prawie pewni, że dzisiejsze Nintendo nie pójdzie już taką ścieżką dla serii Kirby. Oto jednak mały wgląd w to, jak firma działała w latach 90.! To jest reklama telewizyjna, którą opisaliśmy na naszej stronie Najlepsza i najgorsza funkcja reklam Nintendo Pokazuje bardziej dosadną stronę postaci, chociaż nie zawiera „ponurych” sentymentów reklamy drukowanej:

Kirby and the Forgotten Land rusza w tym tygodniu 25 marca – złapiecie go? Jakie inne dziwne reklamy Nintendo spotkałeś? Dowiedzmy się!

Dogłębna lektura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *