Grupy wsparcia kobiet uciszają dominację transpłciowej pływaczki Leah Thomas w turniejach NCAA

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

W miarę jak trwają kontrowersje dotyczące zbiorowej biologicznej męskiej dominacji Leah Thomas nad Zawody pływackie kobiet NCAA W ubiegłym tygodniu prominentne ugrupowania kobiece w dużej mierze milczały.

Fox News Digital zwrócił się do Women’s Sports Foundation, Black Women in Sport, National Organisation for Women, Champion Women i innych grup poparcia w sprawie ich poglądów na niedawną dominację transpłciowych sportowców w wyścigach z biologicznymi kobietami.

Żadna z organizacji nie odpowiedziała na prośbę Fox News Digital o komentarz.

LIA THOMAS REZYGNOWANY NA 5. MIEJSCU NA 200 FREESTYLE, Zlekceważony przez ZAWODNIKÓW, PONIEWAŻ POZA BASENEM

Feministyczne grupy wspierające stoją w obliczu dużej presji, ponieważ muszą obliczyć wsparcie dla kobiet w sporcie z ich publicznym poparciem dla kobiet transpłciowych.

Na swojej stronie internetowej Fundacja Sportu Kobiet przedstawia swoje stanowisko w sprawie sportowców transpłciowych, mówiąc: „Fundacja Sportu Kobiet wspiera prawo wszystkich sportowców, w tym sportowców transpłciowych, do udziału w uczciwej, równej i pełnej szacunku rywalizacji sportowej dla wszystkich”. Jednak grupa nie odpowiedziała na pytanie dotyczące sprawy Thomasa, gdy zostało przesłuchane przez Fox News Digital.

Pływaczka z University of Pennsylvania Leah Thomas uśmiecha się na podium po wygraniu 500. stylu dowolnym podczas Mistrzostw Ivy League Women’s Swimming and Diving Championships w Blodgett Pool w 2022 r. 17 lutego 2022 r. w Cambridge w stanie Massachusetts.
(Katherine Riley/Getty Images)

Krytycy twierdzą, że Thomas nie powinien mieć możliwości konkurowania z kobietami z powodu fizycznej przewagi, jaką mają biologiczni mężczyźni nad pływakami.

Z drugiej strony zwolennicy twierdzą, że Thomas powinien być w stanie konkurować, ponieważ sportowiec idzie dalej i identyfikuje się jako kobieta. Wskazują również na fakt, że NCAA pozwoliło Thomasowi konkurować.

„Na naszych oczach obserwujemy śmierć kobiecego sportu w imię fałszywego poczucia równości” – powiedziała Fox News Digital Gina Ciarcia, matka pięciorga dzieci, które startowały w Kongresie w 7. okręgu kongresowym Wirginii.

„Zawodniczki obserwują swoją ciężką pracę i długie marzenia rozdarte przez biologicznych mężczyzn, którzy nie są wystarczająco utalentowani, aby konkurować w męskim sporcie” – kontynuowała.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Ponadto grupa kobiet protestowała poza strefą kobiet Mistrzostwa NCAA w pływaniu W zeszłym tygodniu Fox News powiedział Digital, że „odwrócili się” od Partii Demokratycznej i uważa, że ​​wielu innych również to zrobiło.

Lia Thomas ma zwycięski czas 4:34.06.

Lia Thomas ma zwycięski czas 4:34.06.
(Ben Atletyczny)

Aktywistka z Save Women’s Sports powiedziała Fox News Digital: „Byłam historycznym liberałem. Powiedziałbym, że jestem teraz politycznie bezdomna, ponieważ nie sądzę, aby Demokraci dbali o kobiety i dziewczyny”.

Grupa Obrony Kobiet nie zgadza się z wysiłkami Demokratów, aby włączyć biologicznych mężczyzn do działań kobiet i stacjonować poza centrum sportowym Georgia Tech na potrzeby protestu. Tomasz konkuruje na Mistrzostwach NCAA Women’s Swimming and Diving Championships w zeszłym tygodniu.

Tyler O’Neill z Fox News, Tini Sahakian i Matt Wall przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *