Lost Ark stał się drugą najczęściej graną grą w historii Steam po zaledwie 24 godzinach

brakująca trumna Wygodnie przekroczyła milion jednoczesnych graczy po zaledwie 24 godzinach, stając się drugą najczęściej graną grą w historii Steam pod względem równoczesnych liczb. ten DiabloPodobnie jak MMO, które wystartowało wczoraj na Zachodzie, po tym, jak Amazon Games połączyło siły z Smilegate RPG w celu tłumaczenia brakująca trumna Jest dostępny w języku angielskim. Przeszedł teraz przez jednoczesne rekordy dla obu Counter Strike globalna ofensywa i punkt 2, które regularnie dominują w czołówce najczęściej granych gier Steam.

brakująca trumna Jest teraz tak popularny, że miał problemy z serwerem i jest tylko kolejka do rozpoczęcia gry. Menu SteamDB jednoczesnych graczy brakująca trumna 1 311 842 przemijające CS: GORekord liczył 1 308 963 graczy i Dota 2Liczba ta wynosi 1 295 114. Nie jest jednak jasne, ilu z tych graczy aktywnie gra i nie siedzi w kolejce serwera.

Tak czy inaczej, jest teraz na drugim miejscu na liście równoczesnych tylko za PUGB. Przed nim jeszcze długa droga pubgZdobył 3 257 248 graczy wszechczasów. brakująca trumna To drugi po tym ogromny sukces Amazon Games nowy Świat Ustanowił równoczesny rekord 913634 graczy cztery miesiące temu.

brakująca trumna Pierwotnie wydany w 2019 roku w Korei Południowej, ma miliony aktywnych graczy w Korei Południowej, Rosji i Japonii. Gra jest darmowa i szybko wspięła się na szczyt Twitcha, przewyższając popularną kategorię Just Chatting.

READ  Przeprojektowany MacBook Air może mieć M1, ale nie M2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *