Luann de Lesseps przyznaje, że została wyrzucona z piano baru: „Moje zmagania z alkoholem są prawdziwe!”

Luann de Lesseps zmierzyła się z „prawdą” i przyznała, że ​​na początku tego tygodnia została wyrzucona z gejowskiego piano baru, dzieląc się długimi przeprosinami za swoje czyny i osoby zaangażowane w incydent w Townhouse.

56-letnia gwiazda reality show zaprzeczyła wcześniej zarzutom podczas ekskluzywnego wywiadu dla DailyMail.com w czwartek, ale została zmuszona do rozliczenia się z przeszłością, gdy w sobotę rano weszła na Instagram, aby potwierdzić swoje wyjście z placówki na Manhattanie. Środowa noc.

„W tym tygodniu, po niefortunnym incydencie, stanęłam w obliczu prawdy” – napisała. Chcę przeprosić personel Townhouse i każdego, kto mnie obraził za moje zachowanie.

Saab: Luann de Lesseps stanęła twarzą w twarz z „prawdą” i przyznała, że ​​na początku tego tygodnia została wyrzucona z gejowskiego piano baru, w którym długo przeprosiła za swoje czyny i osoby zaangażowane w incydent w Townhouse; Widziany w 2021 r.

Oczywiście moja walka z alkoholem jest prawdziwa! Chociaż przez lata poczyniłem wielkie postępy, były chwile, kiedy mi się nie udało. To jeden dzień na raz! Jestem w trakcie rekonwalescencji i podejmuję kroki, aby to się nie powtórzyło.

„Jestem wdzięczna mojej rodzinie i przyjaciołom za ich ciągłe wsparcie” – dodała.

Luanne początkowo zaprzeczała, że ​​została wyrzucona z Townhouse – ze źródeł twierdzących, że miała „monopol” na pianinie i „pijany” śpiew – podczas gdy w czwartek rozmawiała wyłącznie z DailyMail.com.

„Wyszłam, czując się jak Giovanni, ale pieniądze oczywiście nie mogą kupić zajęć, zwłaszcza z publicznością, która nie docenia mojej muzyki”, powiedziała przez e-mail, dodając, że „na pewno nie ma już ikony dziewcząt”.

„Ale dożyję kolejnego dnia – eleganckiego stylu życia!” Kontynuowała, odnosząc się do tytułu swojego singla, Chic C’est la Vie. Zabawne noce na żywo w Nowym Jorku.

Szósta strona Wcześniej informowano, że gwiazda Real Housewives of New York City została wyrzucona z Townhouse po pijackim śpiewaniu kilku piosenek publiczności.

Jedno ze źródeł twierdziło: „Luann myślała, że ​​wykonuje swoją pracę”. próbowałem śpiewać [her own song] Za pieniądze nie kupisz klasy, ale oni o tym nie wiedzieli, znają standardy.

I kontynuowali: Pianistka powiedziała: „Nie znam tej piosenki”, odpowiedziała: „To hit!”

Początkowo powiedziała przez e-mail, odnosząc się do jednej ze swoich piosenek:

„Wyszedłem z uczuciem Giovanniego, ale pieniądze oczywiście nie mogą kupić zajęć, zwłaszcza z publicznością, która nie docenia mojej muzyki”, powiedziała początkowo w e-mailu, odnosząc się do jednej ze swoich piosenek.

„To nie jest standard Cole’a Portera, nie jest gdzieś za tęczą” – dodało źródło o melodii, która podobno sprzedała się w 19 000 kopii cyfrowych.

Była hrabina wydawała się pijana i „wypuszczała mieszane wersje piosenek”, chociaż tłum najwyraźniej miał dość jej wybryków i „gwizdania na nią”, twierdzi drugie źródło.

Zauważają, że na widowni było mnóstwo drag queens, w tym Tiffany Ann Cook, SHINee Penny, Lorraine Order i Chandelier.

Inne źródło twierdziło, że nastrój w piano barze popsuł się, gdy Luann zaczął krzyczeć na geja: „Nie znasz mnie! Jestem gwiazdą kabaretu!”

Najwyraźniej klip wideo z wieczoru, w którym piła pocztowa, zawiera klip gwiazdy Rhony krzyczącej „F*** you” do mikrofonu.

Strona Six wcześniej informowała, że ​​gwiazda Real Housewives of New York City została wyrzucona z Townhouse po tym, jak po pijanemu zaśpiewała publiczności kilka piosenek;  Widziany w 2019 roku w Nowym Jorku

Strona Six wcześniej informowała, że ​​gwiazda Real Housewives of New York City została wyrzucona z Townhouse po tym, jak po pijanemu zaśpiewała publiczności kilka piosenek; Widziany w 2019 roku w Nowym Jorku

Jedno ze źródeł twierdziło, że Luann „krzyczała na innych klientów przez mikrofon”, zanim została „zwolniona za kontakty z bywalcami pubów”.

READ  Fork me: Fall usunęła ponad 30 bomb F z deepfake dub

Luann powiedziała Page Six, że ona i producent Kinky Boots, Jim Kierstead, przybyli razem około 22:30, kiedy „była grupa śpiewających ludzi i był to zabawny, hałaśliwy tłum”.

Po tym, jak namówił ją, żeby trochę zaśpiewała, powiedziała, że ​​zaśpiewała niektóre z piosenek z Broadwayu, które grali.

„Zdałem sobie sprawę, że byłem trochę pełny, ale dobrze się bawiliśmy i robiło się późno. Przygotowywałem się i byłem w nastroju, żeby zaśpiewać kilka piosenek”. Wtedy Jim powiedział do mnie: „Słuchaj, mam wczesną próbę”. a potem wyszliśmy około północy, 11:30 wieczorem”

Not Standards: Źródła podały, że śpiewała własne piosenki, których jej sponsorzy nie znali, i brzmiały na pijaną.  Luann przyznała, że ​​była

Not Standards: Źródła podały, że śpiewała własne piosenki, których jej sponsorzy nie znali, i brzmiały na pijaną. Luann przyznała, że ​​jest „pulchna”, a jej przyjaciel, producent Kinky Boots Jim Kierstead, twierdził, że wyjechała z nim sama; Widziany w 2019 roku w Nowym Jorku

Kierstead twierdził, że odeszli sami, zamiast startować.

„Po przyjęciu urodzinowym bohatera teatru w Nowym Jorku, Luann i ja poszliśmy wieczorem na drinka do wiejskiego domu” – powiedział. Spotkała hordy swoich fanów i była przekonana do śpiewania dla nich.

„W końcu mogłem sprowadzić ją do domu, ponieważ miałem wczesny czwartkowy poranek na nowe warsztaty muzyczne” – kontynuował Kierstead. „Oczywiście, jak zwykle była to ukochana piłka”.

Jedna z jej przyjaciółek twierdziła w poście, że piosenkarka kabaretowa, która ma problemy z alkoholem, stara się zachować zdrowie i codziennie zabierać różne rzeczy.

Warto zauważyć, że gwiazda została aresztowana w 2017 roku pod zarzutem niekontrolowanego otrucia, sprzeciwiania się aresztowaniu, uderzenia funkcjonariusza i grożenia pracownikowi rządu podczas pobytu w Palm Beach na Florydzie.

Piosenkarka kabaretowa ma historię problemów alkoholowych.  Została aresztowana w 2019 roku za rzekome kopanie policjanta pod wpływem alkoholu;  widziany w 2019 roku

Piosenkarka kabaretowa ma historię problemów alkoholowych. Została aresztowana w 2019 roku za rzekome kopanie policjanta pod wpływem alkoholu; widziany w 2019 roku

Po zerwaniu z prawem wstąpiła do programu leczenia nadużywania alkoholu, a w następnym roku zgodziła się przyznać do winy za wykroczenie w zamian za oskarżenie o uderzenie funkcjonariusza – rzekomo kopnięcie funkcjonariusza policji – do upadku.

READ  Wyniki WrestleMania 40: Drew McIntyre zdobywa mistrzostwo świata w wadze ciężkiej, po czym Damian Priest wkracza, by mu go odebrać

W ramach wyroku Luann nakazano wykonanie 50 godzin prac społecznych i udział w co najmniej dwóch spotkaniach Anonimowych Alkoholików.

W lipcu 2018 roku siedziała na imprezie zjazdowej RHONY, gdy szła na odwyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *