Lynne Hardy, zwyciężczyni American Idol, aresztowana za szpiegowanie kobiety | Amerykański idol

Trzy lata temu Lynne Hardy zasmakowała sławy, wygrywając Amerykański idol. W zeszłym tygodniu 21-latek trafił na pierwsze strony gazet z innego powodu.

Studentka studiów licencjackich w Hardy State, LuizjanaZajrzała pod łóżko w swoim dormitorium, znalazła ukryte urządzenie do nagrywania dźwięku i powiedziała policji, że obawia się, że umieścił je tam muzyk.

Po tym, jak policja w Baton Rouge powiedziała, że ​​znalazła dowody na poparcie podejrzeń kobiety, Hardy został skazany w piątek pod zarzutem przechwytywania komunikacji ustnej. Od tego czasu wysłał kaucję w wysokości 5000 USD do zwolnienia w oczekiwaniu na wynik sprawy.

W oświadczeniu Hardy ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył twierdzeniu, ale powiedział, że jest „w pełni chętny do współpracy”.

„Wysoce szanuję prawo i w razie potrzeby pomogę w ich dochodzeniu” – czytamy w oświadczeniu.

Policja nie wymieniła kobiety.

Hardy, gitarzysta i wokalista z Livingston Parish w południowo-wschodniej Luizjanie, zwrócił na siebie uwagę całego kraju, wygrywając 17. sezon American Idol w maju 2019 roku.

Domowy występ innego Louisiana Marka Broussarda, Jambalaya (On the Bayou) Hanka Williamsa i Bring It On Home to Me Sama Cooke’a doprowadziły do ​​zwycięstwa, gdy miał zaledwie 17 lat.

W dokumentach sądowych złożonych w zeszłym tygodniu policja poinformowała, że ​​Hardy umawiał się ze studentem Louisiana State University (LSU) w Baton Rouge przez około cztery miesiące, począwszy od listopada 2021 roku.

Policja powiedziała, że ​​student zaczął podejrzewać, że Hardy, który nie uczęszczał do LSU, szpieguje ją, kiedy uznali, że wie, co robiła podczas świąt Bożego Narodzenia, chociaż nigdy mu o tym nie powiedziała.

Student rzekomo znalazł również fałszywe konto na Instagramie powiązane z Hardym, które jej zdaniem używał do ukrywania nielegalnego monitorowania.

Policja powiedziała, że ​​w końcu skonfrontowali się z Hardym, który powiedział, że zostawił w jej pokoju „robak”, który od tamtej pory wrzucił go do stawu. Hardy rzekomo później umieścił swoje zeznanie na piśmie w wiadomości w mediach społecznościowych, którą kobieta ostatecznie przekazała śledczym.

READ  Weterynarze SLAM „Niepotrzebna” decyzja Claudii Schiffer o zabraniu kota na premierę filmu

Policja powiedziała, że ​​kobieta zdecydowała się zgłosić Hardy’ego po tym, jak ona i jej współlokatorka znaleźli ładowarkę do telefonu pod jej łóżkiem w nocy 6 kwietnia.

Kobieta użyła Google do ustalenia, czy urządzenie było w rzeczywistości nagrywarką aktywowaną głosem, takim jak ten, który Hardy rzekomo wrzucił do kałuży.

Śledczy stwierdzili w dokumentach sądowych, że kobieta następnego dnia wezwała policję na uniwersytecie i przekazała urządzenie funkcjonariuszom, którzy pobrali jego zawartość.

Policja twierdziła, że ​​funkcjonariusze słyszeli „bardzo wyraźny głos”, a także nazwisko „Lane” wielokrotnie wymieniane w jednym z akt, najwyraźniej przenosząc urządzenie do sypialni.

Policja stwierdziła w aktach sądowych, że inne nagrania – które zostały nagrane w ciągu 10 dni, począwszy od 10 lutego – najwyraźniej pokazują, jak opuszcza pokój, a kobieta „prowadzi bardzo szczere rozmowy ze swoimi współlokatorami”.

Policja powiedziała, że ​​nagrania wskazują, że Hardy podniósł urządzenie w pewnym momencie i zabrał je do miejsca, w którym rozmawiał z innym mężczyzną o karmieniu psa. Następnie rzekomo zwrócił urządzenie do pokoju, gdzie rzekomo przyłapał kobietę rozmawiającą z matką o rozstaniu z Hardym.

Policja poinformowała, że ​​w jednym z ostatnich nagrań na urządzeniu usłyszano, jak kobieta mówi komuś, że nie wie, czy „robak nadal jest w jej pokoju”.

W Luizjanie przynajmniej jedna osoba zaangażowana w rozmowę musi zgodnie z prawem wyrazić zgodę na rejestrację.

Każdy w stanie skazany za bezprawne przechwytywanie komunikacji innej osoby z osobą trzecią może zostać skazany na karę pozbawienia wolności od dwóch do dziesięciu lat i maksymalną grzywnę w wysokości 10 000 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *