Kourtney Kardashian i Travis Barker obejmują się podczas biegu Run Travis Run 5K

Courtney i Travisa

Handsy w wyścigu na 5 km…

Spakuj na PDA w „Biegnij Travis, biegnij”

Kourtney Kardashian i Travis Parker nie mogli oderwać od siebie rąk na imprezie, na której desperacko potrzebowali swoich nóg… angażując się w publiczne wystąpienie podczas biegu Parkera na 5 km.

Słynna para wzięła udział w wydarzeniu zdrowotnym „Run Travis Run” w Los Angeles wczesnym sobotnim rankiem, podczas którego dynamiczny duet trzymał się za ręce, ściskał się… i w typowy dla Courtney Parker sposób chwycił się za tyłek.

Spójrzcie na zdjęcia… KK i TB poszli w sobotę na uroczystość ubrani w swoje najlepsze spodnie dresowe, szorty i t-shirty i wyglądali, jakby szli razem przynajmniej przez część wyścigu.

Każdy z nich też się mocno spocił — zrobiono im zdjęcia, jak biegali wraz z innymi uczestnikami biegu na 5 km… i poruszali stopami razem ze wszystkimi zwykłymi, dbającymi o zdrowie ludźmi.

Instagram/@run.travis.run

Nawiasem mówiąc, Parker ma wystąpić z Blink-182 po tym występie na Kia Forum… więc jest wypocony, zanim w ogóle zacznie grać na perkusji.

A tak przy okazji… operatorzy kamer podążali za Kardashianem i Parkerem na wydarzenie – i nie jest jasne, czy materiał pochodzi z samego wydarzenia, czy z nadchodzącego sezonu „The Kardashians”… ale fani serialu mogą zobaczyć cała akcja „RTR” w nadchodzącym sezonie.

Wiemy, że Travis i Kourtney uwielbiają ćwiczyć… Powiedz nam ludzie Przed wyścigiem zbliżyli się do siebie dzięki ćwiczeniom na początku swojego związku i jasne jest, że podtrzymują tradycję.

Czy spotykasz bogatych i sławnych? Tylko w Hollywood!!!
READ  Ciało PnB Rock ma zostać uwolnione pośród napięć z urzędnikami i rodziną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *