Ogromny tłum okrada stację benzynową w Auckland po tym, jak samochód uderza w szybę

Właściciel stacji benzynowej 76 w pobliżu lotniska w Oakland powiedział, że w piątek rano duży tłum ludzi obrabował stację. Siostrzana stacja KTLA KRON.

Właściciel samochodu 76, który przedstawił się jako Sam, powiedział, że około 40:30 około 40:30 na rynek połączony ze stacją benzynową wtargnęło około 40 do 50 osób.


Na nagraniach monitoringu uzyskanych ze stacji benzynowej widać coraz większą liczbę osób chodzących po sklepie i zabierających jego własność.

W wywiadzie Sam powiedział, że grupa osób jechała samochodem i uderzyła w szybę marketu stacji benzynowej. Powiedział, że ludzie zabrali wszystko, co się dało, a resztę zniszczyli.

Kiedy właściciel zadzwonił do Departamentu Policji w Oakland po przybyciu do Budynku 76, polecono mu „złożyć raport online”. Właściciel próbował następnie skontaktować się z komendantem policji w Oakland Floydem Mitchellem, ale powiedziano mu, że musi umówić się na spotkanie.

Departament Policji Ontario powiedział, że około godziny 4:30 funkcjonariusze wzięli udział w bocznej paradzie na Hegenberger Road w pobliżu lotniska, w której wzięło udział ponad 100 pojazdów. Około 90 minut później policja otrzymała zgłoszenie w sprawie napadu na numer 76.

Departament policji Ontario powiedział, że telefon został wykonany po tym, jak podejrzani opuścili miejsce zdarzenia, dlatego właścicielowi polecono złożyć raport online.

„Do OPD zgłoszono później materiał wideo, który ukazał zakres i szczegóły zdarzenia, w tym dużą liczbę podejrzanych. Natychmiast uznano incydent za wydarzenie o priorytecie 1, co skłoniło funkcjonariusza do udania się na miejsce zdarzenia i skontaktowania się z właścicielem przeglądają teraz dowody i współpracują bezpośrednio z właścicielem stacji benzynowej” – oznajmiło OPD.

Następnego ranka Sam powiedział, że na miejscu byli pracownicy, którzy sprzątali rynek.

READ  Źródła podają, że zwolnienia Tesli negatywnie wpływają na wysoką wydajność, a niektóre działy zostały zredukowane

W LutyOdwiedzający Teksańczycy tankowali swoje samochody na tej samej stacji benzynowej 76, zanim ich rzeczy zostały skradzione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *