M3GAN 2.0 ustala datę premiery na 2025 r. — The Hollywood Reporter

Nie możesz powstrzymać dobrej, złej lalki, zwłaszcza takiej, która zabija w kasie.

Atomic Monster Jamesa Wana i Blumhouse Jasona Bluma oficjalnie ogłosili w środę kontynuację M3GANpoczucie grozy, które zostało otwarte 6 stycznia.

pod tytulem M3GAN 2.0, scenariusz napisała Akeelah Cooper, która napisała oryginalny scenariusz. Jest nawet data premiery: 17 stycznia 2025 r.

aktorzy Allison Williams A Violet McGraw, która zagrała w pierwszym filmie i przeżyła, by opowiedzieć historię, jest na pokładzie w czasie powrotu. Ponadto Williams, który Pełnił funkcję producenta wykonawczego Oryginał, będzie teraz pracował jako producent.

Gerard Johnston, który wyreżyserował pierwszy film, nie miał wrócić, ale źródła podają, że producenci mają nadzieję zawrzeć z nim umowę.

Film opowiada o inżynierce robotyce, granej przez Williamsa, która daje swojej siostrzenicy realistyczną lalkę-robota, opłakując śmierć rodziców. Sprawy przybierają złowrogi obrót, gdy lalka staje się zabójcza i niezłomna.

M3GAN W weekend otwarcia zarobił w kraju 30,4 miliona dolarów, co przerosło oczekiwania. Do tej pory wpływy osiągnęły 91,9 miliona dolarów na całym świecie.

Producentami będą Blum, Wan i Williams. Michael Clare i Judson Scott z baneru Wan Atomic Monster będą producentami wykonawczymi, podczas gdy Ryan Turek jest producentem wykonawczym po stronie Blumhouse.

Mark Cutcher i Divide/Conquer, Adam Hendricks i Greg Gilreath, są także producentami wykonawczymi.

READ  „City” artysty Michaela Heizera zostanie otwarte na pustyni Nevada po 50 latach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *