„M3GAN” otrzymuje spin-off „SOULM8TE” od Atomic Monster, Blumhouse

M3GANhitowy horror reżysera Jamesa Wana i Atomic Monster reżysera Blumhouse Jasona Bluma, doczeka się spinoffu.

Obie firmy znane z przerażających produkcji są w fazie intensywnego rozwoju DUSZA8TEfilm trzymający w napięciu, który rozszerza zakres M3GAN wszechświata, według Wana i Blooma, którzy zajmują się produkcją projektu.

DUSZA8TE W szybkiej ścieżce: data premiery projektu jest już ustalona na 2 stycznia 2026 r. za pośrednictwem Universal. To jest podobny dok M3GANktóry został otwarty 6 stycznia 2023 r., zanim osiągnął na całym świecie kwotę 181 milionów dolarów.

Kate Dolan, która wyreżyserowała thriller z 2021 roku Nie jesteś moją matką, na pokładzie, aby kierować funkcją. Przepisała także scenariusz pierwotnie napisany przez Rafaela Jordaensa (Ratownictwo Korpusu Piechoty Morskiej). Scenariusz napisali Wan, Ingrid Bisso i Jordan.

Film określany jest jako porywający thriller, w którym mężczyzna nabywa sztucznie inteligentnego robota, aby uporać się ze stratą niedawno zmarłej żony. Próbując stworzyć prawdziwie czującą partnerkę, niechcący zamienia nieszkodliwego robota miłości w śmiertelną bratnią duszę.

Projekt ma na celu powrót do rodzimych thrillerów z lat 90., ale w nowoczesnym wydaniu technologicznym.

„Zasadniczo postrzegam ten film jako eksplorację związków i samotności” – powiedział Dolan w oświadczeniu. „Pomimo postępu technologicznego istnieją trwałe ludzkie prawdy, od których nie można uciec, i nie mogę się doczekać, aż zagłębię się w te głębiny”.

Producentami wykonawczymi są Michael Clare i Judson Scott z Wan’s Atomic Monster, a także Bisu. Alayna Glasthal jest dyrektorem wykonawczym nadzorującym projekt Atomic Monster.

„SOULM8TE to ekscytujący i kuszący dodatek do… M3GAN Wszechświat” – stwierdził Wan.

Obejmuje to rosnący wszechświat m3jan 2.0, Premiera sequela zaplanowana jest na 27 czerwca 2025 roku. Powracają gwiazdy Allison Williams i Violet McGraw.

READ  Panna na miesiąc czerwiec 2022

Dolana, który matka Film miał swoją premierę na pasku bocznym Midnight Madness na targach TIFF, gdzie zdobył drugie miejsce w kategorii People’s Choice Award, a jest reprezentowany przez Independent Talent Group, Exile Entertainment i Jackoway Tyerman.

Jordanię reprezentuje dyplomacja radiowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *