Madison De La Garza, absolwentka Desperate Housewives, mówi, że wstyd przed wagą doprowadził do zaburzeń odżywiania w wieku siedmiu lat

Adam S Levy dla Dailymail.com

06:44 14 kwietnia 2023 Zaktualizowano o 08:13 14 kwietnia 2023

  • Aktorka, która jest przyrodnią siostrą Demi Lovato, zabrała głos w podcaście Heart of the Matter
  • Powiedziała, że ​​czytała bolesne komentarze na YouTube, porównujące ją do swojej telewizyjnej mamy, Evy Longorii
  • 21-letnia aktorka powiedziała, że ​​próbuje się „zagłodzić” po przeczytaniu w Internecie złych komentarzy na swój temat.Madison de la Garza powiedziała, że ​​lekceważące komentarze, które otrzymała w Internecie, doprowadziły ją do zaburzeń odżywiania w wieku siedmiu lat.

21-letnia aktorka, która pojawiła się we wtorek Sedno sprawy Podcast powiedział, że „próbowała się zagłodzić” w młodym wieku po przeczytaniu złych komentarzy na swój temat w Internecie.

„To było szokujące” — powiedział de la Garza, która grała Juanitę Solis w Desperate Housewives, o reakcji na jej postać w serialu ABC, w którym występują także Eva Longoria, Teri Hatcher, Marcia Cross i Felicity Huffman.

De la Garza, przyrodnia siostra Demi Lovato, zwróciła uwagę na sposób, w jaki wielu jej krytyków próbowało sformułować swoje krzywdzące uwagi.

„Wiele osób przychodziło do niej w taki sposób, że„ martwiły się o moje zdrowie ”- powiedziała. „Osobiście uważam, że to nieprawda, to była przykrywka, aby mogli ocenić sześciolatkę”.

Najnowsze: 21-letnia Madison de la Garza mówi, że haniebne komentarze, które otrzymała w Internecie, doprowadziły ją do zaburzeń odżywiania w wieku siedmiu lat. Na zdjęciu w poście na Instagramie z zeszłego miesiąca

De La Garza powiedział, że „nigdy w tym życiu nie pozwolono mu przebywać na komputerze bez nadzoru”, ale będzie patrzył na komentarze pozostawione w klipach na YouTube i historiach TMZ przez „godziny i godziny”.

Aktorka, która pojawiła się w 72 odcinkach komediodramatu w latach 2008-2012, dodała: „Będę się nieźle bawić czytając te komentarze, a większość z nich była okropna.

Mówili takie rzeczy, jakby chcieli, żebym umarła za to, jak wyglądam. To było po prostu okropne. A było to, gdy miałem siedem lub osiem lat.

READ  umiera Jackie Zimin; Aktorka „General Hospital” miała 70 lat - Deadline

De la Garza opowiedziała o wpływie tych obserwacji na jej wychowanie.

„Czytanie takich komentarzy zdecydowanie wpłynęło na moje zdrowie psychiczne i ostatecznie doprowadziło mnie do zaburzeń odżywiania w bardzo młodym wieku” – powiedziała.

Postać De la Garzy, Juanita, była adoptowaną córką Gabriela Solisa, bohatera Longorii, co, jak powiedziała, skłoniło wielu komentatorów do porównania tych dwóch.

„Cały żart w mojej postaci polegał na tym, że Eva była chudą, piękną modelką, a jej córka okazała się całkowitym przeciwieństwem” – powiedział de la Garza. „Myślę więc, że była bardzo świadoma, że ​​to wpłynie na mnie”.

De la Garza powiedział, że Longoria była pocieszającą obecnością w burzliwym czasie.

Nigdy jednak nie rozmawialiśmy o tym wprost [Longoria] Zdecydowanie zrobiła wszystko, żebym poczuła się piękna i wyjątkowa, i sprawiła, że ​​poczułam się jak rodzina” – powiedziała. „A gdybym kiedykolwiek chciał to zrobić z tymi rzeczami, całkowicie bym mógł”.

Osoby z zaburzeniami odżywiania mogą się kontaktować Narodowe Stowarzyszenie Zaburzeń Odżywiania (NEDA) pod numerem 1-800-931-2237.

Postać De la Garzy, Juanita, była adoptowaną córką Gabriela Solisa, postaci granej przez Evę Longorię, co, jak powiedziała, skłoniło wielu komentatorów do porównania tych dwóch.
„To było po prostu szokujące” — powiedziała de la Garza o reakcjach, które przeczytała na YouTube w młodym wieku.
Aktorka jest sfotografowana podczas imprezy w North Hollywood w Kalifornii w maju 2013 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *