Keith Morrison, ojczym Matthew Perry’ego, wypowiada się na temat śmierci aktora

Ojczym Matthew Perry'ego, Keith Morrison, wypowiedział się na temat śmierci aktora około pięć miesięcy po jego śmierci. przyjaciele Aktor zmarł z powodu ostrego działania ketaminy.

the Linia daty Reporter poślubił matkę Berry'ego, Susan Berry, w 1981 roku i niedawno w wywiadzie ujawnił, że nadal nie mogą pogodzić się ze stratą aktora.

„To jest tak, jak inni mówili mi setki razy. To jeszcze nie przeminie” – Morrison powiedziała Hodzie Kotb w swoim podcaście. Tworzenie przestrzeni. „Jest z tobą każdego dnia. Jest z tobą przez cały czas”.

Morrison powiedział, że śmierć Perry'ego była trudna dla jego żony, dodając: „Jest w niej nowa strona, która atakuje umysł, a to nie jest łatwe, zwłaszcza dla jego matki. Nie sądzę, że zdradzę zbyt wiele, mówiąc to pod koniec jego życia byli ze sobą bliżej niż od kilkudziesięciu lat. W średnim wieku nieustannie wysyłali do siebie SMS-y i dzielili się z nią różnymi sprawami. Mężczyźni nie dzielą się swoimi matkami.

Przed śmiercią, jak zauważyło wcześniej wielu przyjaciół Perry'ego, w tym Jennifer Aniston, aktor był szczęśliwy.

„Powiedział to, a nie mówił tego od dłuższego czasu” – powiedział Morrison. „To ulga, ale nie mógł też wykonać trzeciego aktu, co jest niesprawiedliwe. Jak sam powiedział: 'Jeśli nagle umrę, ludzie będą zszokowani, ale niewielu będzie zaskoczonych.' I był zachwycony. Prawidłowy.

Morrison powiedział, że „nigdy nie próbował zająć miejsca swojego ojca, ale byłem przy nim i on o tym wiedział”. Pomimo odejścia Perry'ego Morrison twierdzi, że „nadal czuje to echo wszędzie wokół”.

READ  Spekulacje Banksy stoi za nowym muralem z drzewami na londyńskiej ulicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *