Madonna wciąż słaba, powolna rekonwalescencja sprawia, że ​​rozpoczęcie Celebration World Tour jest niepewne

Ekskluzywny

Madonna

zmęczony i słaby…

Start trasy „Celebration” nie jest potwierdzony

Madonna Miała wyjść na scenę za 10 dni na rozpoczęcie długo oczekiwanej światowej trasy koncertowej, ale w oparciu o informacje, które otrzymujemy o jej wyzdrowieniu z poważnej infekcji, nie wygląda to zbyt dobrze.

Źródła posiadające bezpośrednią wiedzę donoszą TMZ… Rekonwalescencja Madonny nie przebiega tak szybko, jak się spodziewała. Jedno ze źródeł mówi, że wciąż jest „bardzo słaba i zmęczona” i spędza dużo czasu w łóżku.

Powiedziano nam, że 64-letnia gwiazda nie rezygnuje z białej flagi i nie odkłada trasy koncertowej, przynajmniej jeszcze nie teraz. Moja mama bardzo się tym interesowała, przynajmniej z większością ludzi, z którymi się kontaktuje.

Jak informowaliśmy, A. J infekcja bakteryjna Wylądowała na oddziale intensywnej terapii przez kilka dni, po tym jak zasłabła tydzień temu w sobotę. ona Miał gorączkę Jednak przez ponad miesiąc utrzymywała to w tajemnicy, obawiając się, że może to wykoleić jej trasę koncertową „Celebration”.

Jej przedstawiciele nie mówią, czy Madonna zagra swój inauguracyjny koncert 15 lipca w Vancouver, ale biorąc pod uwagę to, co słyszymy, nie wygląda to zbyt dobrze.
READ  Pracownicy Disneya wycofują się, jak prawa ESPN i Disney+ LGBTQ+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *