Przytulne francuskie bistro SF zostało zamknięte po ponad 3 dekadach

The Curbside Cafe, kameralne francuskie bistro w dolnym Pacific Heights, zostało zamknięte po ponad trzech dekadach w San Francisco, jak po raz pierwszy poinformował Norma San Francisco.

„Niestety w końcu zamknęliśmy drzwi Curbside Café” – czytamy Reklama na Facebooku Z restauracji w piątek. „Umowa najmu wygasła i osobiście nie jesteśmy w stanie jej odnowić”. SFGATE nie było w stanie skontaktować się z Curbside Cafe w celu uzyskania komentarza na czas publikacji.

Lee Burns otworzył oryginalny „Curb Side Cafe” przy 2417 California St. w 1978 roku, według strony restauracji Yelp. Jednak budynek mieścił restauracje znacznie dłużej – od trzęsienia ziemi w 1906 r., według Nowy Fillmore.

Zaledwie rok po otwarciu kawiarni w 1978 roku została przejęta przez innego właściciela i stała się restauracją serwującą kanapki, sałatki i wypieki o nazwie Eichelbaum & Co. W 1989 roku został ponownie zmieniony. Nowy właściciel Antoine Allium zmienił nazwę na obecną iterację „Courpside Café” i przekształcił ją we francuską restaurację serwującą filet mignon, francuską zupę cebulową oraz mus lub czekoladę na deser.

W 2010 roku Alliaume sprzedał restaurację Olivierowi Perrierowi, kelnerowi i kierownikowi restauracji, oraz jego żonie Gwyneth Perrier. Gwyneth była stałą bywalczynią Curbside i tak właśnie para poznała się po raz pierwszy, według New Fillmore. Nie tylko oni znajdują miłość w Curbside – w restauracji panuje luźna, romantyczna atmosfera, randki, a nawet zaręczyny nie należą do rzadkości.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że restauracja stała się klejnotem w okolicy, ponieważ nie byłoby jej bez nas wszystkich?” Śledź post Curbside Cafe na Facebooku. „Dziękuję, Morsi!”Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *