Rola Kiary Advani w Lust Stories została po raz pierwszy przedstawiona tej aktorce

Kiara Advani na nieruchomym obrazie z historie o pożądaniu. (Komplement youtube)

Bombaj (Maharasztra):

Karam Kiara Advani i Shahid Kapoor Kawa Łóżko w odcinku z tego tygodnia i duet upewnili się, że serial jest zabawny przez cały czas poprzez zabawne, szczere i dziwne odkrycia i historie. Jedną z rzeczy, które pojawiły się w domenie publicznej w serialu, była rola Chiary w jej projekcie Netflix historie o pożądaniu Pokazane wcześniej na Kriti Sanon. Karan Johar wyreżyserował swój krótki film w antologii z Kiarą Advani i Vicky Kaushal. W filmie postać Megan, grana przez Chiarę, przeżywa orgazm przed całą rodziną, a Chiara została doceniona za swoje umiejętności aktorskie i sposób, w jaki wykonała tę szczególną rolę.

Mówiąc o filmie i o tym, jak wyróżnił Kiarę jako aktor w serialu, Karan Johar ujawnił, że trudno mu było znaleźć kogoś, kto zagrałby tę rolę. Powiedział, że najpierw zaoferował tę rolę Kriti Sanon.

Karan powiedział: „Zaoferowałem ją Kriti Sanon, rolę… a ona powiedziała, że ​​jej matka jej na to nie pozwoli”.

Karan kontynuował: „Myślałem, że mama wszystkich będzie stać w kolejce, nie pozwalając ich córkom. To naprawdę bardzo mocna historia. Chodzi o prawo kobiety do przyjemności. Więc spotkałem Kiarę w domu Manisha Malhotry i właśnie ją zobaczyłem. Oczywiście znałem ją jako Alię Advani.. Więc spotkałem ją i zapytała, czy możesz przyjść do mnie jutro, to na krótki film.

„Powiedziała, czy to wyjmujesz? Powiedziałem tak. Potem powiedziała: tak! Robię to!” Kiara przyznała później, że zrobiła film, ponieważ Karan był jego reżyserem. Powiedziała: „Muszę powiedzieć, że kiedy zapisałam się do filmu, po prostu pracowałam z Karanem Joharem”.

historie o pożądaniu Został wydany w serwisie Netflix w 2018 roku. Antologia składa się z czterech filmów krótkometrażowych, z których każdy wyreżyserowali Anurag Kashyap, Zoya Akhtar, Dipkar Banerjee i Karan Johar.

READ  Festiwale Disneya „Inside Out 2”, „Deadpool”, „Alien: Romulus” i „Moana 2”

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez ekipę NDTV i została opublikowana z konsorcjalnego kanału.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *