Magia Modowania Pierścienia Elden oznacza, że ​​bossowie mogą teraz walczyć ze sobą

Ogród Modderów Al-Ayoun którzy pracują w grach takich jak przenoszone przez krew Zostało to pokazane tutaj wcześniejTeraz zacznij kopać Pierścień Eldena pliki i bawić się rzeczami.

Wyniki? Bossowie walczący z innymi bossami, bez ludzkiej postaci i wynikającą z tego frustrację w zasięgu wzroku. Garden of Eyes ma z tym spore doświadczenie; Ich Patreon jest specjalnie skonfigurowany do tworzenia tego typu treściA wcześniej wrzucali filmy takie jak ten, który ma od niego szefa Dark Souls 3 walka z bossem z przenoszone przez krew:

o elden pierścieńMimo to wybrali dwóch bossów, których wielu z was prawdopodobnie chciałoby zobaczyć w tym scenariuszu: Malenię, gwiazdę promocji gry, i Starscourge Radahn, Kto to oficjalnie? Pierścień Eldena najlepsza postać. Aby dopasować tę walkę, są trzy rundy, a poniżej możesz zobaczyć, kto wyjdzie zwycięsko:

Nie jest to najbardziej opływowa i elegancka walka, poza ślicznymi małymi preludiami, ale nie o to chodzi; To bardzo ekscytujące, gdy sztuczna inteligencja każdej postaci działa przeciwko czemuś, czym nie jesteś.

Chociaż opisywaliśmy, że mody Garden of Eyes działają wcześniej, Są również jednym z moderatorów odpowiedzialnych za wyszukiwanie kodu gry i udostępnianie lokalizacji „Trzech drzwi do Koloseum do odblokowania”o którym wielu teraz spekuluje, że stanowiłoby podstawę gatunku Aktualizacja nadchodzi czasem W przyszłości:

YouTuber Garden of Eyes nie był taki pierwszy Aby przesłać film o tych ukrytych obszarach, ale ich posty zawierają wiele szczegółów na temat Koloseum w Leyndell, Northern Limgrave i Caelid. Wszystkie są całkowicie wbudowane w lokacje, a nawet zawierają kolizje, które określają, czy twoja postać przebije się przez określone obiekty. Na filmie możesz obejrzeć zniekształcone sceny rozbijające kilka słoików, wbiegając na nie. Na końcu wszystkich korytarzy można zobaczyć całkowicie zbudowane Koloseum z setkami miejsc siedzących. Gdyby nie ziemie pomiędzy jałowymi pustkowiami, byłoby to idealne miejsce do pokazania umiejętności zabijania bossa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *