Marvel’s Iron Wars będzie filmem jako Don Cheadle Disney + seria zmienia kurs — The Hollywood Reporter

Studio Marvela może nią wstrząsnąć wojny pancerne projekt, a teraz to, co byłoby serialem Disney+, zostanie przerobione na film fabularny.

Ten krok zasadniczo przesuwa tytuł w dół listy deweloperskiej.

Źródła podają, że studio było zaangażowane w opowiedzenie historii we właściwy sposób, a w trakcie zdało sobie sprawę, że ta funkcja była bardziej odpowiednia dla projektu. Jak wszystkie filmy Marvela, jest przeznaczony do premiery kinowej.

Don Cheadlektórzy ponownie poświęcają swój długi czas Marvel Cinematic Universe Rola pułkownika Jamesa „Rudego” Rhodesa, znanego również jako War Machine, jest nadal na pokładzie gwiazdy. Yasser Lister z Pracował jako główny pisarz W serialu pozostanie jego głównym pisarzem.

Marvel chciał rozpocząć produkcję serialu w 2023 roku, ale kilka osób przygotowujących się do tego zostało powiadomionych w czwartek o zmianie kierunku. Żaden dyrektor nie został oficjalnie przydzielony i nie jest jasne, kiedy wojny pancerne Ta funkcja pojawi się na osi czasu Marvela ze swoich etapów z filmów i seriali Disney+.

Niewiele wiadomo o głównej linii wojny pancerne Chociaż zostało to zaprezentowane na początku tego miesiąca na Disney D23 Expo, kiedy Cheadle dołączył na scenie do producenta i prezesa Marvel Studios, Kevina Feige, ujawniając logo dla tego, co było wtedy reklamowane jako sześcioodcinkowa seria akcji. Feige pierwszy Ogłoś plany dla wojny pancerne pod koniec 2020 roku.

adres wojny pancerne Pochodzi ze słynnej historii opublikowanej w Człowiek z żelaza Komiks w 1987 i 1988 roku. Napisany przez Davida Michelini i Boba Laytona z rysunkami Marka Brighta odnosił się do idei, że wysoce zaawansowana technologia Iron Mana wpada w niepowołane ręce. Seria akcji na żywo była postrzegana jako sposób na zaprezentowanie wielu rodzajów zbroi.

Następny wygląd Marvela Cheadle pozostaje serią MCU, sekretna inwazjaw którym występują również Samuel L. Jackson i Ben Mendelsohn, a jego premiera zaplanowana jest na 2023. Grał tę postać od 2010 roku Iron Man 2.

To nie pierwszy raz, kiedy Marvel opracował tytuł w ten sposób. hak Pierwotnie został pomyślany jako funkcja, zanim zespół wykonawczy zdecydował się przekazać ten pomysł serialowi Disney+. Do tej pory Marvel wypuścił wszystkie swoje filmy w kinach.

READ  Aktualizacje na żywo Oscarów 2022: Rozpoczął się czerwony dywan! Obejrzyj transmisję na żywo tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *