Maya Mitchell wychodzi z „dobrych kłopotów”: jak i dlaczego Callie została spisana?

ostrzeżenie o hamowaniu: Nie czytaj, jeśli nie obejrzałeś „Pocałuj mnie i uśmiechnij się do mnie”, odcinka z 16 marca „dobry problem. „

Rodzina Foster znów się zmienia – Maya Mitchell Wyszedł dowolna forma„Dobry problem”. Aktorka grała Kaley Foster od premiery „The Fosters” w 2013 roku, a następnie powtórzyła swoją rolę w swoim serialu spin-off, a ostatni odcinek został wyemitowany w środę wieczorem.

Podczas odcinka Kaley ujawniła, że ​​Kathleen (Constance Zimmer) pomogła jej zdobyć wymarzoną pracę w ACLU, ale to oznaczało, że musiała przeprowadzić się do Waszyngtonu, gdzie zaprosiła swoją matkę (gości honorowe Terry Polo i Sherry Somem). i jej brata. Judd (Hayden Burley) udaje się do miasta, aby przywołać wiadomość o Marianie (Sierra Ramirez), która jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że jej siostra od dwóch dni jeździ na przełaj.

Przez cały odcinek Kaley pożegnała się ze wszystkimi – i przy tym uroniła mnóstwo prawdziwych łez.

Odcinek kończy się, gdy Cali siedzi w samolocie i widzi swojego chłopaka Jamiego (Boo Mirchoff) podczas tego samego lotu. Wyjawia jej, że również dostał pracę w stolicy, po czym pyta, czy miejsce obok niej zostało zarezerwowane (chociaż miejsca są zwykle przydzielane w samolotach). Z radością powiedziałem mu, że to za darmo.


dowolna forma

Za kulisami obsada była trochę bałaganu – mimo że wiedzieli, że Mitchell wyjeżdża na jakiś czas. Pod koniec trzeciego sezonu rozmawiała ze współtwórcą Joanną Johnson o swoim pragnieniu powrotu do Australii, ponieważ nie widziała swojej rodziny od dwóch lat z powodu COVID-19.

„Wiedziałem, że Maya myśli o posunięciu się do przodu” – powiedział Johnson. „Rala tę rolę od dziewięciu lat. Dorastałem w tej roli między „The Fosters” i „Good Trouble”. Miała 19 lat, kiedy zaczynałem. Poszedłem do jej przyczepy i powiedziałem: „Więc chcę porozmawiaj o sezonie”. Po czwarte, chcę cię błagać, abyś została”. Powiedziała, jak bardzo kocha jego rodzinę i ten program, ale musi wrócić do domu.

READ  Data, godzina i miejsce premiery „American Idol” 2024. Sezon 22

Johnson i reszta obsady i ekipy rozpoznali tę potrzebę, ale wciąż „próbowali wielu różnych sposobów, aby spróbować ją wydobyć”, zanim w końcu pogodziła się ze swoją decyzją. Po tym, jak to zrobili, producent wykonawczy zapytał, czy Mitchell wróci w czwartym sezonie i zagra kilka odcinków na szczycie, aby dać jej właściwy skinienie.

„W ostatnim odcinku trzeciego sezonu było wiele historii, które próbowaliśmy opowiedzieć i chciałem poświęcić temu cały odcinek. To było ekscytujące i niesamowite, a ona powiedziała, że ​​wraca z Australii, aby to zrobić „. różnorodny. „Zawsze będzie częścią rodziny i nie sądzę, że to ostatni raz, kiedy widzimy ją w Cali. Podróż Cali odbywa się poza kamerą, ale ją dogonimy”.

leniwy obraz załadowany

Mariana i Callie są w „Dobrych Kłopotach”.
dowolna forma

Filmowanie zakończenia było „zbyt emocjonalne dla wszystkich”, ale w szczególności Mitchell i Ramirez. Para spotkała się na planie „The Fosters” i prowadziła wspólnie serial od debiutu w 2019 roku.

Podczas gdy odcinek zawierał kilka oddzielnych pożegnań z Callie i toast za The Coterie, zawierał również ponowne spotkanie między nią a Jamiem. Wraz z przeprowadzką do stolicy również różnorodny Potwierdza, że ​​Mirchoff również opuszcza program jako regularny serial.

„Mam nadzieję, że znów zobaczę Poego” – powiedział Johnson. „Kocham tę postać i kocham go. To sympatyczny facet.”

Jeśli chodzi o to, czy Kaley i Jamie są teraz razem, jest to coś, co Johnson ma nadzieję zapętlić: „To tajemnica, ale rozwiążemy to”.

Po zakończeniu Mitchell podzieliła się swoją pożegnalną wiadomością na Instagramie. „10 lat temu brałem udział w przesłuchaniu do małego pilota o nazwie „The Fosters”. Miałem 19 lat i nie miałem pojęcia, jakie mam szczęście. Lata później mogłem kontynuować moją podróż jako Callie, kiedy założyliśmy The Good Trouble Family. Dwa koncerty , 156 odcinków i wybraną rodzinę. Na całe życie. Napisała: „Chociaż miałam szczęście mieć ten zawód i pracę, którą kocham, bez odrobiny wyrzutów sumienia, przez jakiś czas tłumiłam niezaprzeczalny urok powrotu do domu do Australii, aby być moim najbliższym i najdroższym. „

READ  Impreza Sidney Sweeney w hoedown dla prawicowego skrzydła matki, skłanianie się ku magii

Aktorka kontynuowała: „Ostatnie dwa lata próbowały wszystkich. W pełni zdaję sobie sprawę z przywileju możliwości pracy i dostarczania naszego programu podczas globalnej pandemii, ale oznacza to również rozłąkę z moimi bliskimi, kiedy najbardziej potrzebowaliśmy siebie nawzajem. I tak pojawiła się potrzeba stworzenia przestrzeni do podziału mojego czasu między dwa kraje”.

Swój długi post zakończyła przesłaniem do fanów: „Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za twoją niezachwianą i niezłomną lojalność. Prawda: Mamy najlepszą bazę fanów w telewizji. Zawsze będziesz zajmował specjalne miejsce w moim sercu, a ja wiem, że w przyszłości nasze ścieżki znów się skrzyżują”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *