Mąż Irmy Garcia, nauczyciel zabity w strzelaninie w szkole w Teksasie – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Mąż Irma GarciaNauczyciel został zabity w straszliwej masakrze we wtorek Strzelanina szkolna w Wolde w TeksasieNie żyje.

Joe Garcia, lat 50, zdiagnozowano „pogotowie medyczne” w czwartek, dwa dni później Masakra w Rob Elementary SchoolZginęło tam 19 dzieci i dwóch nauczycieli, w tym jego żona Irma.

Joe wręczył kwiaty w czwartek rano pod pomnikiem swojej żony. Kiedy wrócił do domu, upadł, jak mówi siostrzeniec Irmy. John Martinez napisał na Twitterze o śmierci swojego wuja.

„Kiedy wrócił do domu, siedział w domu przez ponad trzy minuty po tym, jak siedział na krześle z rodziną” – powiedział Martinez. Wiadomości NBC. „Upadł. Próbowali wykonać uciśnięcia klatki piersiowej, ale bezskutecznie. Przyjechała karetka, nie mogli, nie mogli ich sprowadzić z powrotem”.

Garcias High School Lovers i jest żonaty od 24 lat. Zostawiają czworo dzieci Strona internetowa zintegrowanego niezależnego okręgu szkolnego Uvalde.

„Nawet nie wiem, jak to jest. Nie wierzę w to. Nie chcę w to wierzyć” – powiedział Martinez.

Irma była nauczycielką czwartej klasy i przez 23 lata uczyła w Rob Elementary. Świadkowie twierdzą, że bronił swoich uczniów przed strzelaniną i zginął.

Miasto Uvalde w Teksasie jest wstrząśnięte śmiercią po tym, jak 21 osób zginęło w szkolnej strzelaninie we wtorek.

READ  Kim i Pete wzięli udział w przyjęciu reporterów Białego Domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *