Meek Mill odpowiada, że ​​Kanye West zrywa z nim w klubie

Miły Młyn Potem odpowiedział Kanye West Zabij go w klubie.

Coraz bardziej kontrowersyjny raper z Chicago połączył siły z bywalcami klubów Obudź 100 Pobiera od fanów 20 dolarów za zorganizowanie z wyprzedzeniem pytań i odpowiedzi na platformie mediów społecznościowych w weekend.

Podczas prawie 50-minutowej rozmowy Yeh po raz kolejny wspomniał o niepowodzeniu, z jakim się spotkał Koszulka „Białe życie ma znaczenie”. A władze namówiły kilka celebrytów, by wezwali ją do kontrowersyjnego stroju.

Myśl o niedoszłym potulnym Zdeklarowany krytyk Kanye W ostatnich latach grupa gwiazd poproszona o trzymanie go w ryzach była otwarcie przezabawna dla założyciela Good Music.

„Poszedłem i umieściłem „White Lives Matter” na koszulce, a oni mówili: „Och, wiesz co? Chodźmy po celebrytów. Chodźmy kupić”. Tata Buffa, weźmy Dave’a Chappelle’a, weźmy Meek Mill’a. Co sprawiło, że ktoś pomyślał, że Meek Mills będzie miał mi coś do powiedzenia?!” powiedział Kanye, po czym wybuchnął niekontrolowanym śmiechem.

„Nie, to jest najzabawniejsze ze wszystkich. Och, zaczynam się śmiać. Ktoś Meek Mills… przepraszam. Nie, przepraszam. Nawet nie dojdę do mojego żartu.

Nawet po tym, jak Walk 100 przypomniał mu, że Meek jest „gangsterem”, Yeezy z trudem powstrzymywał rozbawienie. „Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww, he continued before finally regaining his composure. „Well, wait… Che… Well, that’s not my joke, but somehow that part was really funny to me.”

Sesja klubowa została ostatecznie zamknięta po tym, jak Kanye West wygłosił w pewnym momencie jeszcze bardziej niepokojące komentarze na temat Żydów wykorzystywanych przez Chińczyków jako „medium” do „kontrolowania” czarnych.

„Wczoraj podjęliśmy działania w celu zakończenia rozmowy z powodu naruszenia naszych zasad” – powiedział Clubhouse Raport. „Zawiesiliśmy również tych, którzy łamią zasady. Jak wyraźnie stwierdzono w naszych Wytycznych dla społeczności i Warunkach korzystania z usługi, na naszej platformie absolutnie nie ma miejsca na zastraszanie, mowę nienawiści ani nadużycia.

READ  Demokraci zjednoczyli się wokół Bidena, gdy raport wzbudził obawy ze względu na wiek

Po tym, jak pogardliwe komentarze Kanye trafiły na fale radiowe, Meek Mill odpowiedział ogniem Były miliarder Na Twitterze w niedzielę (11 grudnia) powiedział, że nadal zachowuje swoją rodzinę, honor i zdrowie psychiczne w nienaruszonym stanie – Mr. W przeciwieństwie do Zachodu.

„Nigdy nie straciłem rozumu dla sławy ani pieniędzy… Nadal mam rodzinę… Moi ludzie mnie szanują” – napisał. „Wyciągam ludzi z więzienia za kaucją… Przez cały miesiąc pracowałem społecznie z dziećmi.

W innym tweecie dodał: „Hitem jest mieć 50 lat w rysowaniu klubu i nie robić nic pozytywnego w tym wieku… W klubie możesz być stary lub młody, to miejsce do łączenia!”

Meek Mill nie ukrywał swojej dezaprobaty dla ostatnich działań Kanye Westa. Krótko po tym, jak Ye zadebiutował swoją wspomnianą koszulką „White Lives Matter” na pokazie Yeezy Season 9 w Paryżu, Meek oskarżył rapowego potentata o bycie anty-czarnym. Ostra historia na Instagramie.

„Słuchałam cię każdej nocy i wsadzałam do więzienia, by zachęcić Boga! Wróciłam do domu i zobaczyłam, że nic nie robi z moim nazwiskiem i marką” – napisała obok klipu, na którym Kanye krytykuje Meeka za opowiadanie się za reformą więziennictwa, ale „rzeczy, które może trzymać cię w zamknięciu”.

„Nic nie mówię… Ale wiem, że próbowałeś głupich czarnuchów na ulicy, powiedziałeś to Boosie… Boli mnie serce, gdy nawet wiem, że niektórzy z tych szalonych i kulawych… Żadnych wersetów z N-gazu odkąd byłem gorący od 13 lat @justinlaboy dziwaczny Nie zapraszaj mnie na żadne imprezy z osłami bracie.

READ  Po tym, jak inżynierowie usunęli milę palnej taśmy, Starliner Boeinga ruszył w swój pierwszy lot kosmiczny.

Czy Meek Mill zaprzecza oskarżeniom Kanye Westa o romans Kim Kardashian?

Dodał: „Rozmowa z czarnuchem, który zapewniał ci wsparcie odkąd wyszedłeś… ale to, co robisz dla sławy, doprowadza cię do szaleństwa… Spójrz, jak mocno do mnie podchodzisz, czarnuchu, wiem, że to jak jesteś swoim własnym Nienawidzę ludzi… nie opublikowałeś albumu @vory po całej pracy, którą dla ciebie wykonał, a on na ciebie patrzy… upewniłeś się, że powiedziałeś, że Jack Harlow był najgorętszy w Kentucky.

Meek podwoił krytykę Kanye dotyczącą jego ostatniego freestyle’u „God Did”. Flamery 5 kompozycja – Oskarżenie zabalsamowanej ikony rapu o wyprzedanie się.

„Nigdy nie sprzedam swojej duszy za pieniądze jak Kanye / Zabieram cię do mojej celi w zamknięty dzień / Znani bity gapią się z boku na moich idoli / Nie potrzebuję żadnych wersetów od was czarnuch, zrobiłem to po swojemu, Rapował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *