Met Gala zakazała 3 potraw ze swojego menu – oto dlaczego Anna Wintour ich nie lubi:

Jedzenie picie


Kwiaty mogą być na wiosnę pionierAle niektóre rośliny kwitnące tak nie są.

W poniedziałek na gali Met 2024 zadebiutowała nowa wystawa Metropolitan Museum of Art „Śpiące królewny: moda przerobiona” zatytułowana „Ogród czasu„.

Jednak Anna Wintour, globalna dyrektor redakcyjna Vogue’a, ujawniła niedawno – co w tym roku jest nieco ironiczne, biorąc pod uwagę temat – że w menu Met Gala wykluczone są trzy rośliny kwitnące: czosnek, cebula i szczypiorek.

Anna Wintour zakazała niektórych potraw na Met Gali. Reuters/Andrew Kelly

„To są trzy rzeczy, które szczególnie mi się nie podobają” – powiedziała 74-letnia ekspertka w dziedzinie mody, która nadzoruje to wydarzenie, odkąd została współprzewodniczącą w 1995 roku. Powiedziała Jennie Bush Hager W programie „Dziś”.

Dobrze wypielęgnowany kciuk Wintour jest obecny w każdym aspekcie wydarzenia, od ręcznie wybranej listy gości po jedzenie podawane w trakcie kolacji zasiadanej, która jest częścią uroczystości w pomieszczeniu, której fani nie mogą zobaczyć.

Nie spodziewaj się, że w menu Met Gala pojawią się posiekane smakołyki, w tym cebula i czosnek. Gagos – Stock.adobe.com

Josh Jackson, szef kuchni i właściciel firmy Great Taste Catering w Los Angeles, spekuluje, że wprowadzenie zakazu stosowania niektórych produktów spożywczych to osobisty wybór Wintour.

„Nie chce, aby jedzenie wpływało na oddech celebrytów. Jest też wiele osób rzeczywiście uczulonych na rośliny cebulowe z rodziny Allium, co jest rzadkie, ale możliwe”. Parada powiedziała. Do czosnku zaliczają się trzy wspomniane wcześniej rośliny, a także pory, szalotka i zielona cebula.

„Ale to może być przesada” – kontynuował Jackson. „Prawdziwym powodem jest to, że nie chce widzieć szczypiorku w zębach gości. To zrozumiałe”.

Żadnego zapachu czosnku na czerwonym dywanie te Lista!

Wintour miała również od dawna zakaz spożywania pietruszki – ponieważ może łatwo utknąć w zębach – a także bruschetty, ponieważ brudzi i może zniszczyć czyjeś ubranie.

READ  Czy Adam Cole i MJF właśnie zostali najlepszymi przyjaciółmi?

Tegoroczne ściśle tajne menu zostało stworzone przez firmę cateringową Oliviera Chenga, aby posiłek był „romantyczny i nieco eteryczny, ale skupiający się na najlepszych sezonowych składnikach”. – powiedział Fogg.

„Czerpiąc inspirację z bujnych ogrodów i pałaców w fantastycznym świecie Śpiącej Królewny, naprawdę chcieliśmy stworzyć naszą własną małą bajkę”.

Może należałoby ich nazwać „No Neon”, skoro zakazano im udziału w przyjęciu. Zsolt Piczo — Stock.adobe.com
Kilka znanych osobistości – w tym Harris Reid (z lewej) i Demi Moore – uświetniło galę Met 2024. Ivan Agostini/Inwizja/AP

Wśród pozycji na liście, jak ujawnił magazyn Vogue:

  • Pierwszym daniem była wiosenna sałatka jarzynowa z pianką z kwiatów czarnego bzu, winegretem malinowym i kruszonką z oliwek, która miała przypominać ziemię i być udekorowana godnymi ogrodu grzankami motylkowymi.
  • Głównym wydarzeniem był filet wołowy z tortellini różanym. Cheng ujawnił, że prezentacja obejmowała „smażoną wołowinę na igle sosnowej i zsyp na grzyby”.
  • Jeśli chodzi o deser, było to „nie całkiem trujące jabłko – pyszny ukłon w stronę słynnej fikcyjnej kropelki ze „Śniegu”. „Biały” – relacjonuje Vogue. Obejmowało to „krem migdałowy uformowany w kształt małego jabłka, pokryty jasnoczerwoną lustrzaną glazurą i wykończony na orzechowym «papieru»” – z dumą oznajmił Chen.

Współgospodarzami tegorocznej Gali Met byli Zendaya, Jennifer Lopez, Bad Bunny i Chris Hemsworth.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/07/lifestyle/the-met-gala-has-banned-3-foods-from-its-menu-heres-why-anna-wintour-is-not-fond- of-them/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *