Mężczyzna pozywa Dunkin', twierdząc, że „wybuchła toaleta” pokryła jego ciało odchodami

Mężczyzna przechodzi obok sklepu Dunkin', 26 października 2020 r. w Nowym Jorku.
Michaela M. Santiago/Getty Images

  • Mieszkaniec Florydy pozwał Dunkin' o odszkodowanie w wysokości ponad 50 000 dolarów.
  • Paul Kerouac twierdził, że toaleta w sklepie Dunkin' eksplodowała w 2022 roku, zasypując ją gruzem.
  • Kerouac twierdził w pozwie, że odniósł „poważne i długotrwałe obrażenia”.

Jak wynika z pozwu, do którego dotarł Business Insider, mężczyzna z Florydy pozwał Dunkina na kwotę ponad 50 000 dolarów odszkodowania po tym, jak przyznał się, że pękła toaleta i oblał go kałem i moczem.

Paul Kerouac twierdził, że w 2022 roku doznał „poważnych i długotrwałych obrażeń” po eksplozji toalety w męskiej toalecie sklepu Dunkin' w Winter Park na Florydzie.

Kerouac powiedział, że po incydencie on i wnętrze pokoju byli „pokryci gruzem, w tym ludzkimi odchodami i moczem”.

Po wyjściu z pokoju powiedział, że próbował uzyskać pomoc od pracowników sklepu, ale powiedziano mu, że „byli świadomi problemu z toaletą, ponieważ zdarzały się już wcześniej incydenty z toaletą” – wynika z pozwu.

W dalszej części pozwu stwierdzono, że Kerouac przechodzi obecnie terapię i potrzebuje opieki psychiatrycznej ze względu na „traumę”, której doznał.

Stwierdzono, że doznał „obrażeń fizycznych i szkód psychicznych skutkujących bólem, cierpieniem, niepełnosprawnością, trwałym i znaczącym uszkodzeniem emocjonalnym, udręką psychiczną, utratą możliwości cieszenia się życiem oraz wydatkami na opiekę medyczną i leczenie”.

Kerouac domaga się odszkodowania przekraczającego 50 000 dolarów, nie obejmującego dodatkowych kosztów, odsetek ani honorariów adwokackich.

Dunkin' jest być może lepiej znany pod swoją dawną nazwą, Dunkin' Donuts.

W 2019 roku zmieniła nazwę, próbując przekształcić się w „markę oferującą napoje na wynos”.

„Uproszczając i unowocześniając naszą nazwę, jednocześnie oddając cześć naszemu dziedzictwu, mamy okazję stworzyć niesamowitą nową energię dla Dunkin', zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszych sklepów” – powiedział Tony Weisman, były dyrektor ds. marketingu Dunkin' w USA. w oświadczeniu. komunikat prasowy Zanim zmiana stanie się oficjalna.

READ  Akcje szybują w górę przed przemówieniem Powella Jacksona Hole'a

Dunkin' nie odpowiedział natychmiast na prośbę Business Insider o komentarz, którą złożono poza normalnymi godzinami pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *