Żona Christiana Olivera zabiera głos po katastrofie lotniczej, w której zginął aktor i ich dwie córki

Żona aktora Christiana Olivera wydała oświadczenie Oliver i dwie młode córki pary zmarły W czwartek w katastrofie małego samolotu na Karaibach.

Oliver (51 l.) i jego dwie córki Madita (12 l.) i Annick (10 l.) lecieli 65-kilometrowy lot z Petit Nevis do St. Lucia małym samolotem pilotowanym przez pilota i właściciela Roberta Sachsa z Royal St. Vincent i Policja Grenadyn. Jak podała policja, samolot rozbił się w morzu około mili od wybrzeży Petit Nevis, zabijając wszystkie cztery osoby na pokładzie. Kilka dni przed wypadkiem Oliver zamieścił na Instagramie post, w którym oznajmił, że wita Nowy Rok z rodziną „gdzieś w raju”.

A Oświadczenie przypisywane Jessice Klepser, żona Olivera i inni członkowie rodziny stwierdzili, że jest im „bardzo smutno”. Prawdziwe imię Olivera to Christian Klesper, ale występuje pod nazwiskiem Oliver. Oświadczenie wydał zakład Klepsera, Wundabar, sieć studiów Pilates, w której był menadżerem regionalnym.

Klepser opisał Maditę jako „energiczną siódmoklasistkę… znaną ze swojego żywego ducha i wyróżniającą się w nauce, tańcu, śpiewie i występach”. Jej młodsza siostra, Annique, była „czwartoklasistką… uznaną za delikatną i silną postawę”, która „zawsze pierwsza oferowała miłe słowo lub pocieszający uścisk” i kochała koszykówkę, pływanie i sztukę.

„W ich społecznościach będzie bardzo brakować głębokiej więzi, zaraźliwego śmiechu i ducha przygód, jakie łączyły Mathitę i Annick” – stwierdzono w oświadczeniu.

W oświadczeniu podano, że matka, babcia i kilka ciotek, wujków i kuzynów Annique i Madity przebywają w Niemczech, skąd pochodzi Oliver. Oliver mieszka w Niemczech z żoną, rodzicami i siostrą.

„Jego strata będzie głęboko odczuwalna przez wszystkich, którzy go znali” – napisano w oświadczeniu.

Usługa GoFundMe dla rodziny, utworzona w celu pokrywania kosztów transportu zwłok, usług pogrzebowych i żałobnych, kosztów prawnych i innej pomocy, przekroczyła już swój cel 100 000 dolarów.

READ  Iga Sviatech wygrywa French Open, Koko Kauf przoduje w finale kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *