Mini Blink za 19 dolarów, Casa za 24 dolarów

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie internetowej, Variety może otrzymać prowizję partnerską.

Jedna z najlepszych kamer do monitoringu wnętrz dostępnych obecnie na rynku, Blink Mini Cam nagrywa w rozdzielczości Full HD z noktowizorem i dwustronną rozmową

Monitorowanie domu nigdy nie było łatwiejsze dzięki pozornie nieskończonej liczbie dostępnych obecnie marek kamer bezpieczeństwa. Jeśli szukasz świetnego Wewnętrzna kamera bezpieczeństwabędziesz chciał skorzystać z nowej oferty Amazon, która oferuje najlepiej sprzedający się inteligentny aparat Blink Mini za jedyne 19,99 USD.

Regularnie + 29,99 USD, nowa zniżka zapewnia 33% zniżki i obniża cenę kamery bezpieczeństwa Blink do najniższej jak dotąd ceny (ofertę można również znaleźć w Target). Co więcej: umowa obejmuje 30-dniowy bezpłatny dostęp do planu subskrypcji Blink, który umożliwia śledzenie i przesyłanie strumieniowe do 90 minut materiału na żywo z kamery, zapisywanie klipów i udostępnianie ich online.

Najlepsze oferty Amazon na domowe kamery bezpieczeństwa w 2024 r.: 19 USD Blink Mini, 24 USD taniej

Oferta Amazona

Inteligentna kamera monitorująca Blink Mini

19,99 dolarów

29,99 dolarów

33% zniżki

19,99 dolarów

29,99 dolarów

33% zniżki

Recenzenci twierdzą, że podoba im się to, że Blink Mini jest przenośny i na tyle dyskretny, że można go umieścić w dowolnym miejscu w domu, a także zapewnia bezpieczne monitorowanie dzięki wideo HD 1080p, noktowizorowi, wykrywaniu ruchu i dwukierunkowemu dźwiękowi. Wszystko jest również bardzo łatwe w konfiguracji.

Jest to jedna z najlepiej ocenianych kamer bezpieczeństwa w Internecie, z oceną 4,4 gwiazdki (na pięć) od 283 000 zweryfikowanych klientów internetowych. Ponad 70% recenzentów przyznało mu pełne pięć gwiazdek.

W ramach tej oferty Amazon otrzymasz kamerę Blink Mini HD oraz bezpłatną 30-dniową wersję próbną planu subskrypcji Blink, który umożliwia zapisywanie i przechowywanie filmów oraz oglądanie transmisji na żywo w domu do 90 minut jednorazowo. Kup ofertę tutaj w Amazon lub skorzystaj z oferty kamery bezpieczeństwa w Target.

READ  Metal Gear Solid: Master Collection Cz. 1 Zmień wersję fizyczną wymaga pobrania

Kolejna świetna oferta kamer bezpieczeństwa na Amazon? Najlepiej sprzedającą się inteligentną kamerę bezpieczeństwa Kasa Indoor można kupić za jedyne 24 USD. Jest to jedna z najpopularniejszych kamer bezpieczeństwa w Internecie, z ponad 28 000 zweryfikowanych recenzji.

Najlepsze oferty Amazon na domowe kamery bezpieczeństwa w 2024 r.: 19 USD Blink Mini, 24 USD taniej

Oferta Amazona

Inteligentna kamera bezpieczeństwa Casa Indoor Pan Tilt

Domowa kamera bezpieczeństwa Kasa to niewielka kamera, którą z łatwością zmieści się na półce z książkami, bocznym stoliku lub blacie. Kamera zapewnia wyraźny i ostry obraz w jakości Full HD 1080p. Tymczasem funkcja obrotu i pochylenia zapewnia szerszą ramkę widzenia. Sparuj kamerę z telefonem, aby kontrolować dokładnie to, co chcesz widzieć.

Używamy tej kamery bezpieczeństwa od lat i doskonale nadaje się do monitorowania zwierząt domowych, jako kamera dla niani lub dla większego spokoju ducha, gdy jesteś poza domem. Tryb noktowizyjny jest zaskakująco wyraźny i podoba nam się funkcja dwustronnej rozmowy, której używaliśmy do rozmowy z naszymi zwierzakami (na przykład, aby je uspokoić, jeśli szczekają). Na szczęście nigdy nie musieliśmy korzystać z funkcji głosowej, aby rozmawiać z hakerami, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka opcja.

Wszystko można łatwo sparować z telefonem. Można nawet ustawić alerty, aby otrzymywać powiadomienia w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Przewijaj godziny nagranych filmów (które można zapisać na karcie MicroSD o pojemności do 64 GB) lub przesyłaj strumieniowo na żywo, aby zobaczyć, co dzieje się w czasie rzeczywistym.

To jest również Inteligentna kamera bezpieczeństwaco oznacza, że ​​możesz sparować go ze światłami i włączać je, gdy kamera wykryje ruch. Możesz także sparować kamerę Wi-Fi z urządzeniem Alexa lub Google, aby móc używać poleceń głosowych do kontrolowania ustawień.

Wyprzedaż Amazona, która regularnie przekracza 30 USD, pozwala zaoszczędzić 19% od podanej ceny, obniżając cenę do zaledwie 24 USD.

READ  Ultimate Smash Brothers kołysze w momencie, gdy wybuchają fale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *